Skocz do zawartości

mój pierwszy wyjazd do stanów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...Jestem po udanej "randce" z konsulem:). Udało mi sie otrzymac wize turystyczna. Na miejscu bylam 2 h przed czasem, troche przerazil mnie widok stojacych ludzi przed konsulatem, tzn.ten tlum...w sumie czekalam 3h, po to, aby uslyszec od konsulata (bardzo mily pan:) ), ze dostalam wize...Jedynymi pytaniami ze strony konsula byly: co studiuje, ile mi zostalo do konca studiow, do kogo jade,,tylko tyle:)...Nie wiem jeszcze na ile mi przyznal wize, poniewaz bylam tak szczesliwa, ze zapomnialam sie spytac:)..do 5 dni odesla mi paszporcik i dowiem sie, na ile moge jechac do stanow...pozostalym starajacym sie o wize takze zycze udanej "randki" z konsulem:)...powodzenia...dziekuje za trzymanie kciukow za mnie:)...pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najpierw musialam isc do faceta, zeby mi sprawdzil czy moj wniosek jest wypleniony, potem oddac drugiemu faetowi moj wniosek z paszportem i czkeac az mi da nrumerek..potem w sumie jak dostalam sie do srodka konsulatu, czekalam moze 30 min, bardzo szybko...Jesli chodzi o jakiekolwiek dokumenty, to mialam zaswiadczenie, ze jestem studentka, index, zasw.o prace i to wszystko, ale jesli masz taka mozliwosc, to mozesz ze saba wizac zaswiadczenie o zarobkach rodzicow, ale mi zadnych dokumantow konsul nie sprawdzal...powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...