Skocz do zawartości

niezaplacony mandat


czarny83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

problem w tym, ze juz sie zapisalem na worka i zaplacilem 2 raty i jakbym zrezygnowal by przepadly,

juz lepiej wyszloby jakby nie dostal wizy, bo wtedy przepada 300dol

jeszcze mam czas i mysle, ze uda sie to zalatwic, jesli nie to czeka mnie wielka niewiadoma po wylocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest dobrze, dzwonilem i nawet nie moge narazie nic zaplacic, poniewaz jest wydany warrant

takze wychodzi na to ze nie ma co ryzykowac i jechac do usa bo immigration moze mnie cofnac

gdzie mozna jeszcze sie czegos dowiedziec? bo babka, ktora w sadzie pracuje nie moze nic zalatwic z sedzia, tak samo nie mogla odpowiedziec czy moga byc problemy z immigration przy wjezdzie

Cofniecie na granicy powinno byc Twoim najmniejszym problemem, bo jezeli jestes w systemie mozesz byc zaaresztowany na granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,  

wiem ze ten temat juz sie przewijal, ale kazda sytuacja jest inna

dostalem mandat za przekroczenie predkosci w stanie Nevada

samochod byl z wypozyczalni a wszystkie moje dane byly spisane z polskiego prawa jazdy

w przypadku niezaplacenia mialem stawic sie 26 wrzesnia

mam money ordera na dana kwote ale nie wyslalem go na adres sadu, takze mandat jest niezaplacony

w tym roku chcialbym znow wyjechac do USA

myslicie ze moga byc problemy?

czy wystarczy ze wysle tego money ordera z zalaczonym mandatem i powinno byc ok?

A co kogo obchodzi, ze masz Money Order? Ja mam slonia, ale go nie odeslalem do sadu.

Czemu nie zaplaciles mandatu?? Ja w sumie tez nie zaplacilem mandatow jak bylem w Polsce, ale ja leje na wladze polskie i przez 3 lata tam nie wracam, wiec przedawni sie :D

Masz teraz przesrane :) Ale moze nie skojarza, ze to ty na lotnisku :D

Ale jak cie policja za byle co zlapie, to w dyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz na lotnisku nic by sie nie stalo i spokojnie by mnie puscili to sam pojade do tego sadu i to wytlumacze

najwiekszy problem wlasnie w tym ze moga mnie albo cofnac na granicy albo zaaresztowac zaraz po wjezdzie

macie poparte to co piszecie faktami czy tylko sa to Wasze podejrzenia na podstawie przeczytanych przepisow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz na lotnisku nic by sie nie stalo i spokojnie by mnie puscili to sam pojade do tego sadu i to wytlumacze

najwiekszy problem wlasnie w tym ze moga mnie albo cofnac na granicy albo zaaresztowac zaraz po wjezdzie

macie poparte to co piszecie faktami czy tylko sa to Wasze podejrzenia na podstawie przeczytanych przepisow?

Tak jak napisalem wczesniej, mozesz zostac zaaresztowany na granicy jezeli nakaz jest w systemie. Czasami mozna miec nakaz aresztu w jednym stanie a w sasiednim stanie nie bedzie tego w systemie, ale po 9/11 powoli nastepuje standaryzacja, wiec jest duze prawdopodobienstwo ze bedziesz w systemie. Zalezy od Ciebie czy chcesz zaryzykowac. Nawet jakby Cie wpuscili i bys pojawil sie w sadzie to i tak zostaniesz zaaresztowany i dopiero staniesz przed sedzia. Wtedy bedzie wszystko zalezec od humoru sedziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sporo gdybanek nie popartych zadnymi przepisami i przykładami, wiec i ja sobie pogdybam:] Moj znajomy jest w identycznej sytuacji :) tez dostal mandat, nie zaplacil(cholera wie czemu) i w sadzie sie nie stawil, nie pokazal swojego paszportu,wiec uwazam,ze nie powinien miec problemow z tym na granicy, jesli go policja za cos zatrzyma,to tak,ale na granicy czego niby maja chciec od niego? za takie praktycznie [beeep] mialby sie juz wiecej w USA nie pojawiac? bez sensu, podobnie uwaza moj inny znajomy,ktore siedzi tam juz 3 lata,ze nawet jesli na granicy bedziesz miec problemy,to na 100% Cie nie cofna,pewnie areszt,sedzia, zaplata i do domu,W KONCU TO [beeep]A wiec jedz smialo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...