Skocz do zawartości

CCUSA...!! (J1 a urlop dziekanski)


rafi

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam problem chce sie starac o wize J-1 przez CCUSA ale obecnie jestem na urlopie dziekanskim czy to oznacza ze nie przyjma mnie do swojego programu!? jesli ktos wie cokolwiek na ten temat to prosze o pomoc!! narka

1. Jezeli juz nawet tytulujesz watek "CCUSA", to moze najpierw skontaktuj sie z nimi i zapytaj - tak nakazuje logika...

2. Jesli pytasz o ogolne zasady - Ambasada w tym roku jednoznacznie poinformowala, ze nie beda akceptowac studentow, ktorzy byli na urlopie bezposrednio przed wyjazdem na program, ani tych ktorzy maja juz przyznany urlop po powrocie z USA. W powazniejszych biurach nie powinienes nawet zostac zapisany. Nie wiem na ile powazne jest CCUSA, sprawdz to sam...

Zawsze mozesz zaryzykowac i liczyc na blad Ambasady - jesli go nie popelnia, stawiam, ze dostaniesz odmowe.

Inna sprawa to wzrost mimo tego szans, jesli jest to urlop z powaznych powodow medycznych. :)

Chyba ze urlop konczy Ci sie teraz w lutym... Wowczas powinienes otrzymac wize... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chomik, ja tak z innej beczki ( jestem kobieta wiec wybacz ciekawosc :(.

Tak kobietka na zdjeciu to:

a. twoja zona

b. fiance

c. dziewczyna

d. nie wiem o kim mowisz ...

Nie musisz opisywac - wcisnij tylko odpowiednia literke :)

Z bolem serca musze odpowiedziec: d... :P

P.S. Ale tak w ogole to ja tez nie narzekam... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...