Skocz do zawartości

Mieszkanie w L.A-niebezpieczne dzielnice.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Za niedlugo wybieram sie na minimum rok do Los Angeles i szukam mieszkania/ apartamentu- moze jest ktos, kto poleci mi jakies ciekawe miejsce tak do 1800$ ze wszyskim. Chcialbym sie tez od Was dowiedziec w jakich dzielnicach lepiej nie mieszkac, nie mowiec juz o pokazywaniu sie... Jezeli temat juz byl to sorry nie moglem wyszukac.

Dzieki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Santa Monice i Venice. Za 1800$ znajdziesz jako-takie studio. Dzielnice fajne - morze, niska zabudowa,cafejki, troche snobistyczne. Jesli chcesz naprawde intensywnego zycia towarzyskiego to na pewno Hollywood. Tam za 1800 $ mozesz znalezc naprawde fajne mieszkania, ale zanieczyszczenie, tlok, korki dadza Ci sie we znaki. Za to dostep do wszelkich rozrywek pierwszorzedny... Znaczenie ma tez Twoje miejsce pracy, chociaz moi koledzy dojezdzaja codziennie z Hollywood do Venice (15 mil) i jakos nie narzekaja. Jesli cos jeszcze o LA to, sluze rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Bede pracowal w Malibu. Samochod mam w palnie kupic dopiero po pierwszej wyplacie, ale wiem ze do Malibu da sie dojechac autobusem nr 534 z np. Santa Monica.mino ze komunikacja miejska jest podobno bardzo "uboga" Znalazlem tez duzo ofert apartamentow z Marina Del Rey i tu mam pytanie: co myslicie o zyciu/ mieszkaniu w tej dzielnicy? Ja slyszlem ze standard mieszkan podobny jak w Santa Monica jednak duzo tansze. Moze polecacie jakies konkterne apartamentowce nie koniecznie w MDR??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie.Jak sie wynajmuje apartamnt to trzeba miec jakies specjalne dokumenty? Musze miec np. konto w banku albo kontrakt od pracodawcy potwierdzajacy moje zarobki?A moze wymagaja jeszce innych rzeczy typu gdzie wczesniej mieszkalem itp..Czy mozecie mi napisac jak przebiega procedura wynajmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

tu masz strone www.westsiderentals.com jezeli bedziesz pracowal w malibu to leczy cie obszar "zatokowy" santa monica jest najblizej a za 1800$ wynajmiesz tam cos na bank. czasami trzeba wplacic depozyt rowny jednomiesiecznej oplacie za wynajem. to wszystko. a co ty bedziesz robil w tym malibu jesli mozna spytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o niebezpieczne dzielnice to tak jak w polsce mozna oberwac prawie wszedzie...:lol: teoretycznie niebezpieczne jest wiekszosc dzielnic wschodniego los angeles ale tam malo kto zaglada. ty glownie poruszal sie bedziesz miedzy malibu a santa monica i venice i na polnoc do hollywood. jezdzij wzdluz gor santa monica bulwarami i wiekszymi ulicami a nic nie powinno cie spotkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...