Jump to content

jakich rzeczy nie można wwozić do USA


chacha

Recommended Posts

prawo to jedno a praktyka to drugie...

znajomi przewoźili od zapasów na miesiąc "Gorących Kubków", po PL wódkę i kiełbasę.

Jeśli dobrze pamiętam, to jak sprawdzą i znajdą jedzenie w twoim bagażu to chyba tylko je wyrzucą i puszczą dalej.

Link to comment
Share on other sites

Mnie na lotnisku przyczepili sie o perfumy ale ja lecialem w tamtym roku,w czerwcu.Teraz podobno jest to wszystko bardzo zaostrzone.Nie wolno przewozic zadnych produktow spozywczych,perfum,dezodorantow,lekarstwa moga byc przewozone ale tylko jak sie ma zaswiadczenie od lekarza.

Link to comment
Share on other sites

Sluchaj,zadne linie lotnicze nie maja priorytetow pod wzgledem wwozenia roznych zeczy do usa.To nie ma znaczenia czy to sa polskie czy ukrainskie czy chinskie linie lotnicze,to nie jest ich wymog tylko lotnisko wprowadzilo takie zaostrzenia i kazdy musi sie do nich dostosowac czy tego chcesz czy nie. Przy sobie mozna miec tylko dokumenty i nic wiecej, chyba ze jakies medykamenty ale to oczywiscie musi byc do tego zaswiadczenie od lekarza. A w normalnym bagazu mozna miec tylko ciuchy,szczoteczke do zebow,paste :):P hehe zadnych areozoli, wodek,wedlin,pieczywa,proszkowych rzeczy,broni,amunicji etc.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

(...) Przy sobie mozna miec tylko dokumenty i nic wiecej, chyba ze jakies medykamenty ale to oczywiscie musi byc do tego zaswiadczenie od lekarza. A w normalnym bagazu mozna miec tylko ciuchy,szczoteczke do zebow,paste  :)  :P  hehe zadnych areozoli, wodek,wedlin,pieczywa,proszkowych rzeczy,broni,amunicji etc.

Pozdrawiam

nie strasz

http://www.lot.com/Portal/PL/aspx/Step_By_...nformation.aspx

Link to comment
Share on other sites

" Przy sobie mozna miec tylko dokumenty i nic wiecej, chyba ze jakies medykamenty ale to oczywiscie musi byc do tego zaswiadczenie od lekarza. A w normalnym bagazu mozna miec tylko ciuchy,szczoteczke do zebow,paste :):P hehe zadnych areozoli, wodek,wedlin,pieczywa,proszkowych rzeczy,broni,amunicji etc."

Nie prawda, w bagażu można mieć wody toaletowe i wszelkiego rodzaje kosmetyki, również areozolwe, areozlowych nie można mieć PRZY SOBIE ! A przy sobie w podręcznym możesz miećdokumenty, jakaś bluze np. ja miałam picie i kanapki (w razie potrzeby hihi ) telefon, pieniądze, różnegorodzaju gazety, możesz mieć lekarstwa jeśli masz zaswiadczenie od lekarza ze potrzebujesz np. w przypadku astmy, tak jak u mnie;) mozesz też mieć odtwarzacz np. mp4 ;D nie możesz wwozić tlyko broni, tytoniu, proszków (otwartychm, bo jeżeli hermentycznie zamkniętych to chyba tez można ale nie jestem pewna co do tego) i to chyba tyle :D A no i mozesz wwieźc tlyko 4000$ i jeśli masz laptopa albo coś takiego to też miej go przy sobie (ja mialam laptopa i rakiete tenisowa) i jak wypełniasz tam w samolocie potem taki druczek to musisz zaznaczyć ze wwozisz laptopa, chociaż nie zawsze zaznaczaja i sie nie czepiaja ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...