Skocz do zawartości

interview z konsulem - skilled workers


muac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dopiero 16 marca, przeglądałam papiery, ale nie wiem czego mogą się czepiać sprawa jest jasna i jak na świętej spowiedzi szczera byłam, wygląda też na to że nawet nie mam czego donieść :smuteczek: nie cierpię takich długich procesów strasznie blokują życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką mam nadzieję, mam plany i na Kanadę i na Polskę w zależności co mi wypali i chyba to jest spoób na to by się nie denerwować za bardzo, tylko tak jak pisałam zdecydowanie za długo to trwa i to mnie najbardziej frustruje. A Ty w trakcie, po, czy jeszcze inaczej? Dzieki za wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek czesc wszystkim,

czytam Wasze posty i sam sie zastanawiam jak bedzie wygladala sprawa wizowa ze mna i moja ukochana??Zlozylismy papiery w lipcu,od tamtej pory tylko jeden list przyszedł w ktorym informuja o rozpoczeciu postepowania.

Czy w Waszych przypadkach tez tak bylo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składałam papiery w kwietniu 2006, w pierwszym piśmie potwierdzającym ich przyjęcie miałam informację że odezwą się do mnie do kwietnia 2007, a cały proces potrwa 24 miesiące. odezwali się miesiąc temu z zaproszeniem na rozmowę. Myślę że musisz spokojnie czekać do terminów podanych w piśmie, odezwą się napewno. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...