Skocz do zawartości

I-94 problem?


Rekomendowane odpowiedzi

heja. ostatnio myśle nad jedną kwestią. otóż gdy ostatnim razem wracałem z Worka na którymś lotnisku powiini "zabrać" mi ten formularz I-94. jak się okazało nikt nie wziął ode mnie tego papierka i bezpiecznie dowiozłem go do domu, teraz zastanawiam się czy może to ten świstek świadczy o mojej dacie powrotu, bo na jakiej podstawie celnicy czy ambasadsa wie kiedy ja wróćiłem? na podstawie biletu? nie sądze. Myślę czy nie będzie z tego drobnego możnaby powiedziec powodu żadnych problemów w ambasadzie lub na odprawie celnej... co o tym myślicie. miał ktoś podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie chcialbym byc zlym prorokiem, ale wydaje mi sie, ze masz jednak powod do obaw i to dosc spory... z tego co sie orientuje, to wlasnie i-94 jest tym swistkiem, ktory dla amerykanow swiadczy o tym czy opusciles stany czy tez nie. juz kilkakrotnie czytalem na forum jak ludzie przestrzegali zeby sprawdzac czy aby na pewno celnik wyrwal z paszportu karte i-94 podczas odprawy powrotnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! no niestety ja tez słyszalam,ze to moze byc spory problem:( Ostatnio mielismy spotkanie z jednym amerykancem i na nim przestrzegal nas przed masa drobiazgow i jednym z nich bylo wlasnie to -abysmy nie wyjechali z I-94 do Polski. Mowil, ze dla nich to tak jakbys ciagle był u nich w kraju...mowil tez,ze mozna to jakos odkrecic, ale jak wyglada ten proces to nie wiem. Pewnie trzeba bedzie ten swich gdzies odeslac i jeszcze pare innych papierow wypisac, tak tylko sobie gdybam, ale na pewno trzeba zabrac sie za to od razu.... POWODZENIA :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zycze powodzenia powinenes go oddac temu kolesiowico ci dawal bilet na lotnisku on tam wpisywal date kiedy to oddalles i odstawial na swoja poleczke swojaq droga to jak mogles zapomniec go oddac trzeba byc ladnie zakreconym przeciez ten dokument wskazuje na to ze jestes jeszcze w stanach hehhe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem już te papierki, które były podane na stronei ambasady na adres również pdany na stronce. Jak myślicie przejdę odprawę celną ( w Chicago) czy będą jakieś ostre dymy??? Dodam że na lotnisku w Chicago mam 2 godz do następnego odlotu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...