Skocz do zawartości

I-94 problem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na work&travel jade....

Nie wiem tylko czy mimo wszystko wyslac te oryginaly (które i tak nie dojda tam i informacje nie zostana poprawione przed moim wylotem do USA) a ze soba do ambasady zabrac kopie, czy moze zabrac do ambasady oryginaly a dopiero po wizycie wszystko wyslac do usa i WTEDY zabrac kopie zeby miec podstawe do wyjazsnien juz w USA....

Kolejna rzecz to taka ze nie wiem czy mam wspominac o tym problemie, jesli on nie zostanie poruszony przez konsula? W sumie nie musieli mnie jeszcze odnotowac jako ''overstayed'' ale tego nie wiem...Moze wiec lepiej poruszyc kwestie niezaleznie od wszystkiego ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia z tym świstkiem- miałem to samo rok temu.. Po 2004 został mi w paszporcie. Przypomniałem sobie tuż przed wyjadem rok temu - za późno na wysyłanie itp. Jakoś ogólnie zbagatelizowałem tą sprawę- vise bez problemu dostałem , na lotnisku tak samo. Tym razem chyba zostawiłem specjalnie ( o ile dobrze pamiętam - bo nie mam jeszcze paszportu z ambasady z powrotem) . Ale jak widać nie ma co się przejmować za bardzo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że ja tak ciągle po tym temacie jadę ale wiecie, człowiek zestresowany na maxa...A więc: może jest jeszcze ktos kto słyszał o podobnym przypadku albo sam tego doświadczył????

Naprawdę, każda informacja jest dla mnie na wagę złota...a z tego co na razie pytam ludzi to raczej nikt tego problemu nie miał, ewentualnie gdzieś tam coś tam słyszał...No więc wychodzi na to, że zdarza się to równie rzadko jak nie otryzmanie wizy J-1....co dla mnie akurat jest hmmm...raczej bad news...Nie chciałabym byc w tym 0,01 %...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...