Skocz do zawartości

"wziac namiot" czy i jakie mieszkanie?


zielona

Rekomendowane odpowiedzi

Problem moj przedstawia sie nastepujaco:jade sobie do USA z programu W&T, bede robic w NJ,pracodawca zapewnia mi mieszkanie-75$ na tydzien. U niego mam zarabiac 7$ na godzine.Brac to mieszkanie czy probowac szukac innego-tanszego-mieszkania.Kumpela ktora jedzie ze mna ma brata w USA i chce zebysmy zamieszkaly u niego,ale od niego(Linden) do roboty(Point Pleasant) mamy ponad godzine drogi.Nie wiem co sie bardziej oplaca:wziac mieszkanie od pracodawcy,szukac na miejscu tanszego,czy dojezdzac z Linden???Potrzebuje waszego "helpa".!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem moj przedstawia sie nastepujaco:jade sobie do USA z programu W&T, bede robic w NJ,pracodawca zapewnia mi mieszkanie-75$ na tydzien. U niego mam zarabiac 7$ na godzine.Brac to mieszkanie czy probowac szukac innego-tanszego-mieszkania.Kumpela ktora jedzie ze mna ma brata w USA i chce zebysmy zamieszkaly u niego,ale od niego(Linden) do roboty(Point Pleasant) mamy ponad godzine drogi.Nie wiem co sie bardziej oplaca:wziac mieszkanie od pracodawcy,szukac na miejscu tanszego,czy dojezdzac z Linden???Potrzebuje waszego "helpa".!!!!

1. Czy musisz teraz podjac te decyzje? Czy szukalas czegos w internecie w miejscu, w ktorym bedziesz pracowala?

Jesli nie znajdziesz niczego (bo to mi wyglada na "dziure"), to ja bym bral to mieszkanie (o ile musisz...).

2. Jak bys miala dojezdzac z Linden? Moze nie bedziesz w ogole w stanie tego sobie zorganizowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z linden do Point Pleasant jest ponad godzine drogi samochodem JESLI NIE MA traffic - a w lecie na tej drodze mozesz jechac i 2 godziny w 1 strone. Czyli na dojazdy masz minimum 2 godziny dziennie. A skad ty wezmiesz samochod zeby dojezdzac ? Tam pociag z Linden nie jezdzi, ani zaden autobus.

Licz sie z tym, ze Point Pleasant to miejscowosc turystyczna - bardzo watpie abys znalazla cos za mniejsze pieniadze niz te $75/tydzien. Mozesz sprobowac szukac np. w motelach ale tam jest to kwota min. $ 60/dzien ( sa znizki dla bioracych pokoje na dluzej ).

Wynajmowanie czegos przez internet jest BARDZO ryzykowne - to co dla kogos bedzie 'wspanialym pokojem o osobnym wejsciem' moze okazac sie po prostu okropnym pokojem w piwnicy... I co wtedy zrobisz ? Gdzie bedziesz mieszkala ? W sezonie nie znajdziesz czegos dobrego po dobrej cenie ( nie mowie o super apartamencie , ale o zwyklym ladnym pokoju blisko miejsca pracy ).

To jest moje zdanie, ale przemysl wszystko zanim cokolwiek zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx wam za odpowiedzi. Chyba nie mam wyjscia i wezme to mieszkanie od pracodawcy,szukalam w necie ale o ile wzrok mnie nie mylil to nie widzialam mieszkania ponizej 700$ na miesiac. A ja wychodzi na to ,ze biorac od "szefa" dam na miech 300 jakos.W poniedzialek jade na targi wiec musze dosc szybko sie zdecydowac:( Tylko jedno mnie zniecheca ,w umowie mam napisane ,ze biorac mieszkanie od pracodawcy nie moge z niego zrezygnowac i znalezc innego.Hmm troche to zastanawiajace:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...