Skocz do zawartości

spotkanie we wtorek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przychodzisz kolo 30 min przed sama rozmowa i stajesz w kolejce,potem Pan wychodzi i mowi kto ma wejsc tzn z ktorej godziny.

Jak juz Pan z ochorny sprawdzi ze masz dobre zdjecie oraz druk dobrze wypelniony i nie wnosisz niczego niebezpiecznego to wtedy stajesz w drugiej kolejce i tam czekasz na wejscie do budynku Ambasady.Jak juz wejdziesz dostajesz numerek i idziesz na dol gdzie czekasz na swoja kolej tzn numerek ktory sie zapali ..

Podajesz Konsulowi ds-156,paszport,oplate za wize i potem masz skanowanego palca.Potem Konsul zadaje Ci pare pytan,co do wyjazdu,co robisz w Polsce itp,zada pytanie np o ta osobe do ktorej lecisz i potem dostajesz odpowiedz czy dostajesz wize czy tez nie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6: Moze i mogla sie starac, ale akurat bylismy na krotkich wakacjach w Polsce no i postanowilem zone na dluzsze wakacje wyslac do USA co by se zakupy porobila i zobaczyla NYC.

Ja nie mam juz urlopu na tyle co by jechac, a po drugie bylem juz w USA kilka razy.

Co do tego czy by dostala wize w ambasadzie w UK czy nie to ja nie wiem. Czasami osly z Ambasady nie chca wogole z toba rozmaiwac, bo powinnienes starac sie o to w kraju ktorego jestes rezydentem, a zona rezydenta UK bedzie miala za 1 miesiac.

Konslu w Krakowie spytal sie tylko zony czy ja z nia jade czy nie. Jak powiedziala ze nie, bo nie mam urlpu to juz nie chcial wiecej z nia gadac i powiedzial ze w takiej sytuacji nie kwalifikuje sie do przyznania wizy turystycznej.

Nie rozumiem takiego podejscia. Ale kij im w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...