Skocz do zawartości

Kradziez paszportu


bukol87

Rekomendowane odpowiedzi

Dramatyczna sytuacja... Mojej kolezance ukradli dzisiaj paszport. Odlot ma w ta srode:/ Zalatwienie formalnosci graniczy z cudem i jest nie mozliwe, ale mam pytanie czy jesli w szybkim tempie udaloby sie jej zalatwic nowy paszport to czy konsul nie robilby problemow z wyrobieniem wizy?? Oczywiscie zapewne trzeba przebookowac bilet o 2-3 tygodnie:/ Prosze o odpowiedz<zalamany>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramatyczna sytuacja... Mojej kolezance ukradli dzisiaj paszport. Odlot ma w ta srode:/ Zalatwienie formalnosci graniczy z cudem i jest nie mozliwe, ale mam pytanie czy jesli w szybkim tempie udaloby sie jej zalatwic nowy paszport to czy konsul nie robilby problemow z wyrobieniem wizy?? Oczywiscie zapewne trzeba przebookowac bilet o 2-3 tygodnie:/ Prosze o odpowiedz<zalamany>

Nie jest mozliwe, musi starac sie o wize od nowa. Bilet moze przelozyc lepiej za miesiac, bo paszport do miesiaca moga wyrabiac, a po kradziezy moze dluzej, bo beda czekac, moze sie znajdzie?

Po co nosila paszport ze soba? A i moze wizy nie dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bukol87 Twoja kolezanka moze juz to zglosila na Policje i do Ambasady?,jesli tak to niech wezmie to zaswiadczenie i pujdzie do biura paszportowego i zlozy podanie o przyspieszenie wydania paszportu i moze jej wyrobia paszport i poczeka okolo 14 dni i to zaswiadczenie niech pokaze na rozmowe w Ambasadzie.A czy dostanie wize zalezy od Konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...