Skocz do zawartości

YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zzgodnie z prosba informuje:)

w sobote w wawie sa targi pracy.organizowane przez Alliance Abroad. beda pracodawcy ze wschodniego i zachodniego wybrzeza. do wczoraj byl termin na zarejestrowanie sie na targi, wiec jesli ktos nie zdazyl to chyba sie na nie nie dostanie, ale warto sprobowac.

mam nadzieje ze uda mi sie podpisac umowe z jakims pracodawca.

to tyle. jak podpisze to dam znac z kim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej !!

W sumie nie ma większego znaczenia że jedziecie z Białegostoku bo większość spraw tj targi pracy załatwianie wizy itp robią w Wa-wie.

W zeszłym roku z nimi jechałam i ogólnie byłam zadowolona, fakt było parę drobnych rzeczy które nie bardzo mi się podobały,

ale przecież każde biuro ma jakieś niedociągnięcia,

poza tym, każdej osobie coś innego nie pasuje.

Jeśli chodzi o organizację wyjazdu to byłam zadowolona, miałam pewne ale do samej obsługi (przez to że się strasznie kurczowo trzymali terminów odnosiłam wrażdenie że obsługa nie jest miła), bo nie zawsze mogłam przyjechać do biura wtedy kiedy chcieli i dostarczyć im dokumenty na czas.

Ale w sumie to przecież klientowi powinno zależeć na terminowości.

Ogólnie byłam zadowolona z YTP.

W tym roku też z nimi jadę, a i obsługa jest milsza,:):):D może dlatego że już mnie znają??? :D

Co do terminów... dalej się ich trzymają i nieźle ochrzaniają spóźnialskich.

Ale moim zdaniem to bardzo dobrze.

Ja bym to biuro poleciała.

Pozdrawiam Bożka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozka, co sie stalo? Nie strasz nas w ten sposob, czego sie dowiedzialas?

Ja tez jade z YTP, wybor dokonany na podstawie tego ze mieli oferty pracy w miejscu w ktore chcialam jechac. Co prawda na poczatku zostalam skuszona oferta pracy na 100% PEWNEJ, DOBRZE PLATNEJ, EKSKLUZYWNEJ oraz w zwiazku z tym zwiazanej z DODATKOWA OPLATA, z wyzywieniem i mieszkaniem gratis.. I czekalismy na telefon od tego pracodawcy, do ktorego rzekomo zglosilo sie malo osob i mial przyjac wszystkich. Trwalo to kolejne 2tyg, zero info dlaczego itd. W koncu okazalo sie ze zglosilo sie TYLEEEE osob, ze wybral pare i koniec..

Mialam mozliwosc zeby zwrocili mi te kase, ale to juz bylo troche pozno na zmiany wszystkiego, wybralam wiec inna prace :) . Teraz natomiast czekamy na umowy od pracodawcy.. od 3tyg. Wyjazd stanal w miejscu, a dziewczyny z biura powiedzialy te 3tyg temu ze "na pewno umowy beda w tym nadchodzacym tyg" Od tego czasu cisza, nie kwapia sie zeby napisac, zadzwonic, dlaczego tak sie dzieje i czy w ogole jest jeszcze na co czekac, albo chociaz dac znac.. Bardzo nie lubie takiego zalatwiania sprawy.

Poza tym znajomi byli od nich w zeszlym roku, probowali dzwonic na ten nr od ubezpieczenia i sie nie udalo.. Napisali do organizacji i nikt sie do nich nie odezwal przez caaaly pobyt. Ja nie wierze wiec w to o czym oni zapewniaja na tych Orientation Meetings, ze mozna do nich dzwonic, pisac, ze roztaczaja taka opieke.. To jakas bzdura..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...