Skocz do zawartości

YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

:idea: :idea: :idea:

A może zapytajcie ich poprzez program televizyjny "Interwencja", dlaczego robią Was w "bambuko"

i dlaczego sprzedają Wam najdroższe bilety lotnicze na rynku :?:

Jeżeli tak śśśprytnie napisali umowę, że klient godzi się na wszystko, to sprawa jest trochę przegrana :!:

Jeżeli nie ma podstaw prawnych co do wciskania Wam tego co "ONI" chcą,

to możecie złożyć pozew zbiorowy o częściowy zwrot kosztów.....

(czyżby na to forum nie zaglądali studenci prawa handlowego ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem studentem prawa :D

Niestety mam awans z "Prawa Handloweg" :?

Niestety umowa jest tak skonstruowana ze prawo stoi po stronie YTP:

Paragraf 4 pkt 6 umowy:

Uczestnik zobowiazuje sie do zakupu Biletu Lotniczego w cenie i na zasadach okreslonych przez Agenta

I tu jest pies pogrzebany :D

Choc to ze prawo stoi po ich stronie nie znaczy ze moga z nas zedrzec ile sie da!! Pozostaje jeszcze kwesia moralnosci, choc na to w przypadku YTP to chyba nie ma co liczyc!! [/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to biuro może być, w miarę. Mam już praktycznie od końca kwietnia już wszystko pozałatwiane. Ostatnio jednak dowiedziałam się ile będę musiała wpłacić II raty za bilet. Akurat z tego nie jestem zadowolona. MAŁO POWIEDZIANE! JESTEM WŚCIEKŁA!!!!!!!!!!!!!!

A jak patrzę na ceny w konkurencyjnych biurach, okazuje się że mogłam zaoszczędzić nawet do 1000 złotych. Tak więc czuję się zrobiona w bambuko...

Gdyby cena biletu była niższa, moja opinia o biurze byłaby pozytywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja też podpisałam umowę :lol: i chyba nie jestem z tego zadowolona zwłaszcza po przeczytaniu waszych opinii o tym biurze.

Mnie w tej chwili najbardziej martwi to,że mimo że dostałam już ofertę pracy to wciąż bardzo mało o niej wiem. Wybrałam wersje full program do tego golden (do dziś nie wiem czym ona właściwie się różni od innych bo Pani w biurze jakoś mętnie mi to tłumaczyła).Jade sama a moje prośby o kontakty do osób, które też tam jadą pozostały bez odzewu.Poza tym srawa zakwaterowania pozostaje niezgłebioną tajemnicą. Czy ktoś kto jechał już z nimi mógłby mnie chociaż troszkę uspokoić i napisać jak to właściwie wygląda i czy mam szanse dowiedzieć się czegoś więcej przed wyjazdem?

Będę wdzieczna za rady

p.s mnie też wkurza sytuacja z biletami :evil: w sobotę mam orientation meeting to może się coś wyjaśni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...