Skocz do zawartości

YTP


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tez jade z YTP.

Na targach bylem 5 lutego.Od tego czasu nie poinformowali mnie o niczym. Tylko abym kase wplacal na czas. Jak zaszedlem po 90 dniach od targow to powiedzieli ze slodkim usmiechem ze to tak dlugo trwa i moge jeszcze czekac miesiac. Tylko dziwne ze powiedzieli przed targami ze czeka sie miesiac na oferte.

Ciekawe to wszystko.

Pozostalo mi dalej czekac :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zeby nie bylo niejasnosci. mnie o wszystkim informowali meilem i wszystkie moje watpliwosci wyjasniali osobiscie. ja mialem targi w polowie marca, wybralem pracodawce, zarejestrowalem sie, teraz wypelniam wnioski wizowe. dla mnie procedura jest jasna. mam co prawda male zale do nich o bilet lotniczy, ale jeszcze bede to wyjasnial.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie o to chodzi, Marcinejro, umowy z pracodawca nie ma, wiec logiczne ze to jeszcze bedzie trwalo. Najpierw umowa, potem wysylka do organizacji, potem wysylaja promesy i dopiero wtedy wypelnia sie wnioski wizowe a potem znow oczekiwanie na rozmowe w ambasadzie. Same dokumenty droga pocztowa troche beda szly..

A teraz wszystko stoi w miejscu i nawet nikt nie raczy poinformowac jak dlugo jeszcze i dlaczego. Ja to rozumiem ze to moze byc nie ich wina tylko ze pracodawca zwleka.. ale o takich sprawach sie informuje a nie siedzi z zalozonymi rekami. Tak jakby dostali kase i juz nie musieli dalej sie starac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozka, co sie stalo? Nie strasz nas w ten sposob, czego sie dowiedzialas?

Dowiedziałam się ze mogłam wydać na program W&T połowę kasy!!!

Sama jestem sobie winna, że nie sprawdziłam cen w innych biurach, buuu.... :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że dppiero się tego dowiemy jak będziemy mieć już wizę i jak zaczną kupować bilety, teraz jeszcze nie mogą niczego załatwiać bo większość (chyba..) nie ma jeszcze wiz.. przynajmniej ja nie mam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...