Skocz do zawartości

visa bulletin


karat4

Rekomendowane odpowiedzi

No to mogłabyś chociaż podać odnośnik to tego tematu.Wśród tak wielkiej liczby postów ciężko jest coś znaleźc a niektórym ludziom jest to bardzo potrzebne więc jakbyś była tak dobra i mogła wkleić tutaj linka do tej informacji byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mogłabyś chociaż podać odnośnik to tego tematu.Wśród tak wielkiej liczby postów ciężko jest coś znaleźc a niektórym ludziom jest to bardzo potrzebne więc jakbyś była tak dobra i mogła wkleić tutaj linka do tej informacji byłbym bardzo wdzięczny.

Jesli informacja byla podana 2 lipca, to sprawdz moje posty z 2 lipca, proste prawda? Nie ma ich az tak duzo - AZ JEDEN post zalozony 2 lipca. Odnosnikiem do tematu jest Visa Bulletin. Wpisz w wyszukiwarke i znajdziesz ten temat. Nie robcie z tego forum Ewizy, gdzie zanim ktos zaczal cokolwiek szukac, to otwieral 55-ty taki sam temat, bo po co ma sie meczyc.

Na ten temat jest tylko jeden post. Ja go zalozylam, wiec tym bardziej jest proste aby go odszukac (bo masz wpisane autor: Karina), post ma w tytule, ze nie mozna skladac aplikacji I-485, a zaczyna sie od slowa "UWAGA!".

Nie bedziemy wklejac po raz ktorys tam tych samych postow - sa one otwarte, sa dobrze opisane, nie sa to posty sprzed 5 lat tylko sprzed 1 dnia (!) - latwo znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się nie jest to forum Ewiza.Tutaj jak dla mnie to forum jest mało przejrzyste i ciężko coś naprawde wyszukać.Jeżeli chodzi o wyszukiwarkę zgadza się był taki temat jednak powinnaś również wiedzieć że nie wszyscy są tak bardzo obeznani w tych sprawach i po tytule takim jaki wpisałaś mogły poprostu ominąć ten temat.

A jeżeli chodzi o forum Ewizy to jak dla mnie jest ono bardziej wygodniejsze i pomocne od tego.Widać to zresztą że rzadko tu bywam i nie zadałbym tego pytania tutaj gdyby forum Ewiza działało.

A pozatym jak już mowiłem wczesniej wystarczył odnośnik do tego tematu i sprawa byłaby załatwiona.Dziękuję jednak za wyczerpującą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, ze odnosnik by wystarczyl, tyle tylko, ze moze wytlumaczylam swoim postem jak szukac tematow, ktore kogos interesuja. Owszem, nie wszyscy sa obeznani w tych sprawach dlatego wlasnie powiedzialam wyraznie, ze post na ten temat juz zamiescilam - wystarczylo wiec poszukac.

Kazdy ma swoje zdanie na temat kazdego Forum, ja swoje zamiescilam juz wczesniej, ale zgadzam sie, ze Ewiza byla wygodniejsza, bo nie trzeba bylo szukac, tylko po raz ktorys tam rzucalo sie haslo i czy ktos wiedzial czy nie, czy na temat czy nie, ale bylo przynajmniej kilka odpowiedzi. Tutaj nie chcemy robic tego typu rzeczy, zeby zamiast poszukac (kiedy juz wiecie, ze ten temat byl poruszany), zadawac pytania i czekac az ktos odpowie na ten sam temat, ktory jest linijke nizej.

Musisz tez zrozumiec osoby, ktore udzielaja odpowiedzi na takie pytania - dopiero cos napisalam, a tu ktos pyta w nowym poscie o to co wyjasnilam troszke wczesniej.

Wiekszosc uzytkownikow Ewizy jest teraz tutaj i nie widzialam ani jednej osoby, ktora odpowiedzialaby na zadane przez ciebie pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja dosc duzo pytan trafia na to forum wiec moze wynikac z tego małe zamieszanie.Najważniejsze że juz znalazłem odpowiedz na moje pytanie w Twoim poście i jestem zadowolony z informacji B)

I to jest najwazniejsze :)) A rachunek to gdzie mam wyslac? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...