Skocz do zawartości

Help! i-864


monika_k80

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos moze mi wyjasnic jak wypelnic czesc 5 - Sponsor's Household Size?

Jest nas w domu 3- ja , maz (sponsor) i corka

wpisuje - 1 w "persons you are sponsoring in this affidavit"

1 w "yourself"

1 "If you are married" (ale to juz liczenie mnie podwojnie! Bez sensu!)

no i 1 w "if you have dependent children" .... no i wychodzi mi 4 zamiast 3. jak to zrobic??? gdzie mamy wpisac mnie... w rubryce osoby sponsorowanej czy jako "married"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Part 5 w punkcie 21 wpisujecie:

W a. Nie wiem czy sponsoruje Ciebie i córkę w jednym affidavit, czy każdą z Was osobno. Jeżeli razem to wpisujecie 2. Jeżeli osobno to 1.

Po spodem zaznacza się osoby których mąż NIE sponsoruje w tym konkretnym affidavit (ale wpisuje się te które sponsoruje w innych affidavits) a które z nim mieszkają lub które utrzymuje. Czyli siebie w b wpisując 1.

Ciebie (w c)) nie wpisuje, chyba że składa osobne affidavit na każdą z Was - o tym poniżej.

W e liczbę osób które razem z nim mieszkają - rodzice, rodzeństwo lub dorosłe dzieci - które podpisują I-864A (o ile takie osoby istnieją).

W h wpisujecie liczbę będącą sumą a, b, c, d, e, f, g.

Trochę to pogmatwane ale w skrócie wyglada to tak: zakładam że mieszkacie tylko w trójkę i mąż sponsoruje Ciebie i nieletnią córkę w jednym affidavit i nikogo poza tym. Wówczas w a wpisuje 3 (suma wszystkich liter). Reszta liter zostaje pusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...