Skocz do zawartości

Pytanie Do Kariny


Alicja73

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim !

Mam jedno pytanie zwiazane ze sponsorowaniem przez pracodawce, kiedy na ktorym etapie sklada sie aplikacje pozwalajaca na podrozowanie (to jest chyba forma I-131 - parole document). Nie jestem wlasnie tego pewna, czy juz na poczatku mozna ja zlozyc kiedy sie wysyla papiery o sponsorowanie do Departamentu Pracy czy dopiero kiedy sie skalada Petition for alien Worker I-140 razem z Adjustment of Status I-485 ??????

Jezeli moglabys mi odpowiedziec bylabym bardzo wdzieczna.

Pozdrawiam,

Alicja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Jestem w kropce i nie wiem co zrobic. Otoz: obecnie jestem na statusie studenta F1 (transfer z B-2), odbywam teraz praktyki studenckie, pozwolenie na prace i wiza studencka wygasaja w czerwcu 2008, w miedzyczasie rozpoczelam proces sponsorowania EB-3, zaaprobowana zostalam przez DOL, Priority Date:18 Grudzien 2007, w lutym 2008 zostalo wyslane elektronicznie I-140, i tutaj schody nie moge wyslac pozostalych dokumentow (tzn.I-485, I-765 i I-131) z powodu "backlog" w USCIS, nie wiadomo kiedy wypadnie akurat moja data prawdopodobnie nie ma co liczyc na to ze uda sie przed wygasnieciem mojej wizy. Co robic ? Prosze od rade !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...