Skocz do zawartości

confused...very confused


alexandra

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam malutki problemik i licze na pomoc, mianowicie staram sie o vise K1

mam juz nawet wyznaczona date na interview. zastanawiam sie nad jedna sprawa, otrzymalam dokumenty z ambasady dotyczace jakie papiery powinnam skompletowac. tak tez zrobilam, problem jest z dokumentem o niekaralnosc. napisane tam bylo aby wyslac wniosek wraz ze znaczkami sadowymi do warszawy pod podany adres ( wraz z prosba o odeslanie tego tez dokumentu do ambasady w wawie). ok z kolejnej poczty z ambasady dowiedzialam sie ze musze na interview przyjsc ze wszystkimi dokumentami! lol :D a skad ja mam wiedziec czy oni juz maja ten papier z sadu czy moze jeszcze nie :arrow: :?: aha jeszcze na koniec jedno standardowe forumowe pytanie, jak dlugo trwa interview z konsulem w moim przypadku. K1 to cos innego niz green card, czy ja rowniez w przeciagu 10 sec bede musiala udowodnic ze kocham mojego future hubby???

z gory wielkie thx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie interview moze trwac i 10 sekund, moze kilka minut ( w 90% tak wlasnie jest ).

Swiadectwem o niekaralnosc sie nie martw - zwykle jest bardzo szybko odsylane prosto do ambasady/konsulatu ( kwestia doslownie kilku dni ).

Wszystkie dokumenty , ale bez swiadectwa o niekarlnosc, bo to juz ambasada otrzyma prosto z Ministerstwa Sprawiedliwosci.

Bedzie dobrze, zobaczysz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok lol nie martwie sie :shock: :shock: :boje:

tylko zastanawia mnie jak w ciagu paru min mam udowodnic ze jade tam z milosci a nie dla papieru :? i pewnie beda sie jeszcze pytac co mam zamiar tam robic ( nie mam zamiaru myc garow) :D chce isc na studia!

well anyway thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam podobny dylemat jak Ty alexandra :D Ale tak jak i na tym forum , wszyscy mowili ze spokojnie mam wyslac do KRK a ambasada na pewno to dostanie, wiec mam zamiar tak zrobic.

A tak na marginesie, pewnie jak masz juz ustalony termin rozmowy ( a moze jestes nawet juz po) to bedziesz mogla odpowiedziec na moje pytania.

Powiedz mi jaka date ("Data rejestracji petycji") napisalas w formularzu WRW-1 ???

Z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...