Skocz do zawartości

Do wizy studenckiej


Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz latac w te i z powrotem co ile chcesz, pod warunkiem, ze wpisza ci do I-20 pozwolenie, bo nie mozesz latac co tydzien, bo na tyle nie dostaniesz wakacji, chyba, ze latasz w wakacje co 3 dni, to mozesz. Prawko mozesz zrobic w kazdym stanie na wizie studenckiem, pod warunkiem, ze jest wazna na dluzszy termin, np w NYS jak wiza jest wydana na mniej niz 12 miesiecy, to nie mozsz prawka zrobic. A w NJ juz mozna z I-20 nawet miesiecznym, ale wtedy data waznosci prawka w NJ bedzie ta sama co na I-20. W NYS wydawane sa na ~5 lat prawka bez wzgledu na ile F-1 wazna.

Samochod kupisz bez problemu z prawkiem amerykanskim, nawet polskim, ale to juz troche wiecej zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

HIELOSIEMA jak zmienisz status z turysty na studenta na terenie USA i wrocisz do Polski to bedziesz musial starac sie o wize studencka od nowa i moze byc tak ze Ci nie dadza jej .

Pamietaj o tym ze jak wrocisz z USA po dluzszym pobycie i bedziesz chcial tam poleciec na wizie turystycznej to radze odczekac dluzszy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

mam jeszcze jedno pytanie czy jak naprzyklad przerwalbym szkole to bede mial wciaz wize czy przerywajac szkole automatycznie trace wize .

Chcialbym isc na la guardie ale oni pozwalaja skladac papiery na wize studencka tylko jak sie studiuje dziennie a ja wolalbym wieczory bo pracuje i mialbym olbrzymi problem z wyrobieniem sie na czas . Czy wogule musze zaczynac szkole czy moze wystarczy ze zaplace za pierwszy miesiac ?

Czy skladajac papiery do szkoly jezykowej mam takie same szanse na dostanie wizy F1 jak skladajac papiery na collage ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie moze jakies szkoly jezykowe ktore prowdza kursy wieczorowe i mozna aplikowac na wize studencka ?? Ja nie moge nic znalesc wszedzie mi pisza ze musze sie uczyc dziennie. I jeszcze jedno czy jak np dostane wize i nie pojde na ten dzienny kurs to strace wize ? Oni to sprawdzaja czy sie ucze ??

Bardzo dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...