Skocz do zawartości

CR1 mial juz ktos spotkanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Zle mnie zrozumialas,nie odczulam tego jako atak na mnie nawe,.niby czemu??!!i twoja reakcje rozumiem doskonale.Cieszysz sie ze wam zatwierdzili dokumenty ale przejsc przez nvc bez zadnych problemow nie jest naprawde latwo a ten caly balagan u nich doprowadza nie tylko mnie do obledu.

Wrzucmy na luz,kazdy chce zeby jego sprawa potoczyla sie jak najszybciej i bez problemow i wlasnie tego ci zycze na tej dlugiej drodze do szczescia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Czesc dziewczyny.Wczoraj dostalam wiadomosc ze stanow.Ankam witaj w klubie!!!moje ds czI tez zginela!!!!musze im doslac ale o zdjeciach nic nie bylo napisane,wiec nie wiem jak to jest

Ten caly balagan wynika tego ze od pazdziernika konsulat w Polsce rozpatruje wizy imigracyjne juz nie w trybie Standard Processing ale Appointment Processing czyli NVC rozpatruje dokumenty i wyznacza spotkanie. Dlatego zmiany wymagan w dosylaniu dla NVC dokumentow -teraz tam ida oryginaly I ICH KOPIE.

30 stycznia doszlo wymaganie 2 zdjec 5x5.

Podpisz je imieniem i nazwiskiem i dopisz nr sprawy WRW wloz w koperte i dopnij spinaczem do DS230.

Kazda strone DS230 tez podpisz nr WRW -mialas przyklad jak gubia dokumenty.

Powodzenia :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh taaaa.... to ze podpisze i zepne i wpisze numer sprawy nie daje zadnej gwarancji, ze tego nie zgubia... znam to z doswiadczenia... jutro ide zrobic te glupie zdjecia zeby moj maz je wzial ze soba do stanow i im wyslal, bo niestety jak powiedziala Madziarrek jesli nie wysle sie im wszytskiego czego wymagaja w nvc to oni nie wyznacza daty spotkania z konsulem... a to, ze w konsulacie pozniej pytaja o zaswiadczenie albo inne rzeczy to wynika tylko z tego, ze oni chyba sie wogole ze soba nie porozumiewaja... brak mi slow... juz mialam sie poddac i nie wysylac tych zdjec i zostac w polsce ale za namowa meza jeszcze to zrobie i wysle im te zdjecia... ale jak sie okaze ze znowu czegos im bedzie brakowac to sorry, ale nie mam az tyle cierpliwosci... nie wiem

Ilka! mialas farta ze cie "zalatwili" przed kolejna zmiana przepisow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze nie ma gwarancji. Ja tez mam nadzieje ze naszych papierow nie zgubia albo ze znowu na dniach nie zmienia sie przepisy. Nie powinny patrzac na przepisy innych krajow juz z wczesniejszym rozpatrywaniem w trybie Appointment Processing jak Anglia np..

Ja od grudnia walczylam z NVC, zeby mi poprawili date urodzin. Mamy kopie wszystkiego wiec wiem ze bylo dobrze wypelnione (w usa -miesiac,dzien,rok)im sie cos pomylilo(moze patrzac na moje polskie dokumenty- dzien,miesiac,rok) i uznali dzien moich urodzin za miesiac, Nie wazne ze to 14 !!!. Ciekawe jaki kalendarz ma tyle miesiecy :D

Co do kontaktowania sie miedzy ambasada a nvc tez mam watpliwosci,tzn. na pewno jest ale jeszcze nie wszyscy pracownicy w Polsce zostali przeszkoleni nie mowiac juz o nieaktualych informcjach z oficjalnej strony internetowej ambasady.

OK trzymam kciuki za nas wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już nareszcie coś się ruszyło. Dzwoniłem tydzień temu do NVC i powiedziano mi że moje dokumenty poszły już do Warszawy więc znakiem tego zdjęć nie będę musiał wysyłać. Teraz tylko czekać na list który pewnie przyjdzie już na dniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...