Skocz do zawartości

Paszport na nazwisko panienskie a bilet i GC


sloneczko85

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy później...

Hej

Mam pytanie na temat paszportu. Otoz po otrzymaniu zielonej karty na 2 lata zmienilam paszport na nowe nazwisko. niestety podczas wymiany anulowano mi wize ktora otrzymalam w Warszawie. Czy teraz ubiegajac sie o przedluzenie zielonej karty albo pozniej o obywatelstwo moge miec problemy w zwiazku z tym. nie wiem czy przy ubieganiu sie o przedluzenie wymagane jest tylko pokazanie pozwolenia na prace itp czy rowniez wymagaja kopii z paszportu i dowodu ze wjechalam do usa legalnie. mam oczywiscie stary paszport ale jest juz nie wazny. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Widze,ze posty sa stare.Czy ktos lecial w tym roku za granice z paszportem na panienskie nazwisko a zielona karta na nowe? wybieram sie do Polski latem a nie wiem czy zdaze w NY zroic paszport polski.Stary mam wazny tyle ze nazwisko panienskie i nie wiem teraz jak to rozegrac.Nigdzie nie moge znalezc zadnych notatek czy sie cos zmienilo i jak sie lata teraz w takiej sytuacji.Bede wdzieczna za kazde odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...