Skocz do zawartości

Turystyczna po J1


Rekomendowane odpowiedzi

no to trzymajcie kciuki jutro opowiem co i jak moze to komus pomoze pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi!!

a ja bylem 2 lata na wizie studenckiej F2, teraz tez sie wybieram po turystyczna, ciekawy tez jestem jak sie zapatruja na ludzi chcacych podrozowac turystycznie do usa po wczesniejszym juz pobycie tam.

wg mnie dadza ci bez problemu - jesli tylko sie im nie podpadlo, nie robia problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbus13 jak wrociles jakis czas temu i masz np prace,uczysz sie to mozesz otrzymac wize ale jesli przyleciales nie dawno to moga miec jakies ale ze chcesz tak szybko wracac.Wtedy musisz miec mocne argumenty na to aby otrzymac wize.

wrocilem z zona w lipcu, i chcemy leciec na wakacje, prace mamy oboje. poza tym moja zona studiowala w Usa ( w sumie 6 lat tam spedzila) i dzieki niej dostalem wtedy wize F2 studencka.

wrocilismy o czasie, nie bylismy tam ani chwili nielegalnie... poza tym jakbysmy chcieli tam zostac to bysmy zostali, bo zona miala mozliwosc podjecia legalnej pracy... ale wrocilismy do PL :P

zobaczymy jak sie zapatruja na takich jak ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...