Skocz do zawartości

Turystyczna po J1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie otoz mam taki problem:bylem w USA 3 razy na j1 i teraz chcialbym sprobowac na wize turystyczna dodam ze wrocilem we wrzesniu!!Jestem studentem na 5 roku i pytam was jakie szanse sa na dostanie wizy?posiadam zaproszenie od osoby zwiazanej z moim dawnym pracodawca o tym samym nazwisku i czy tu moze byc problem??mam jeszcze pytanie czy wie moze ktos jak to jest jesli wypelnie wniosek i pojde do ambasady bez zaproszenia jakie sa wtedy szanse??i jeszcze jedno pytanie czy wie ktos jak ma wygladac to zaswiadczenie o przelozeniu obrony i czy mam mniejsze szanse jesli go nie wezme ze soba dodam ze chcialbym sie starac jeszcze w tym roku!!dzieki za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papiery z uczelni jak najbardziej, indeks i mow ze lecisz pozwiedzac w wakacje... (bo to chyba prawda? :) ) wpisz jakiegos kolege do ktorego mozesz poleciec i juz. Nie musisz dokumentowac tego ze wracales na czas - oni wszystko w komputerkach maja ;) Nie musisz miec tez zaproszenia! Nie jest ono wymagane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy sa wsrod was osoby ktore przeszly taka rozmowe pozytywnie bedac jeszcze studentem??

Witaj,

mialam podobna sytuacje, poniewaz staralam sie o wize turystyczna bedac jeszcze na studiach. Wczesniej bylam dwa razy na J1 w USA i mialam tez 10-letnia promese turystyczna, ktora mi wygasla po powrocie z drugiego W&T. Dodatkowo wpisywalam narzeczonego na DS-156, jako osobe, do ktorej lece, oczywiscie nie mialam zadnego zaswiadczenia, bo jak juz zapewne czytales/las nie sa wymagane. Pytali mnie o szkole, co studiuje, co chce robic po studiach, gdzie zamierzam wziac slub. To wszystko, mi zajelo to 5 minut. Mialam kupe papierow ze szkoly, z banku, nie pracowalam, wiec nic z pracy. Konsul nie chcial ogladac nawet indeksu, wiec bylo malinowo!

(dostalam kolejna promese wtedy na 10 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...