Skocz do zawartości

F3 czekam od 2001


fantyna

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mama która jest obywatelką Stanów złożyła na mnie petycje w 2001 roku w 2005 roku przyszła informacja National Visa Center że wszystko zostało rozpatrzone pozytywnie ale należy czekać .

Na stronie ambasady są terminy spotkań i w kategorii wiz F3 są numery WRW zaczynające się np.200568?? a mój numer jest 200563?.. od czego to zależy może ktoś z Was potrafi mi odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy to do wielu rzeczy, np. od tego czy mama dostala wszelkie dokumenty z NVC i czy je odeslala; czy zrobila wymagane oplaty; czy moze mieliscie adwokata badz agencje i oni was nie powiadomili (co zdarza sie teraz czesto) itd. Musialabym miec wiecej informacji aby Ci pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Karino za odpowiedź 

Tak jak już mówiłam powiedzieli żeby czekać i że o odpowiednie dokumenty poproszą kiedy nadejdzie kolejka . Kazano ich informować o ewentualnych zmianach w adresach itd.

Brat dzwonił potem jeszcze do nich ale co z tego jak nic konkretnego mu nie powiedziano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałam to na dzień dzisiejszy ambasada rozpatruje petycje złożone w kwietniu 2000roku , ja również znam takie osoby które czekały po 2 lub 3 lata nie wiem czy ja mam pecha czy ktoś ma szczęście : (

Jeszcze jedno Karino w jaki sposób można się z Tobą skontaktować jeżeli o bliższe dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też należę do grupy F3 i czekam już od listopada 99 i nawet terminu rozmowy jeszcze nie dostałem :P Troszkę się tam chyba zmieniło bo wszystkie dokumenty kazano nam wysłać bezpośrednio do USA a nie jak to miało dotąd miejsce brać ze sobą do ambasady na rozmowę.Przy okazji jezeli ktoś wie coś na ten temat prosiłbym o jakieś szczegóły i kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...