Jump to content

F3 czekam od 2001


fantyna

Recommended Posts

Moja mama która jest obywatelką Stanów złożyła na mnie petycje w 2001 roku w 2005 roku przyszła informacja National Visa Center że wszystko zostało rozpatrzone pozytywnie ale należy czekać .

Na stronie ambasady są terminy spotkań i w kategorii wiz F3 są numery WRW zaczynające się np.200568?? a mój numer jest 200563?.. od czego to zależy może ktoś z Was potrafi mi odpowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Zalezy to do wielu rzeczy, np. od tego czy mama dostala wszelkie dokumenty z NVC i czy je odeslala; czy zrobila wymagane oplaty; czy moze mieliscie adwokata badz agencje i oni was nie powiadomili (co zdarza sie teraz czesto) itd. Musialabym miec wiecej informacji aby Ci pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Karino za odpowiedź 

Tak jak już mówiłam powiedzieli żeby czekać i że o odpowiednie dokumenty poproszą kiedy nadejdzie kolejka . Kazano ich informować o ewentualnych zmianach w adresach itd.

Brat dzwonił potem jeszcze do nich ale co z tego jak nic konkretnego mu nie powiedziano

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje, ale nie dzieje sie nic bez przyczyny. Bez dokladnych Twoich danych itd. nie bedzie sposobu aby dowiedziec sie co jest nie tak. W Twojej kategorii znam co najmniej 50 osob z Polski, Francji, Wloch i oni sa juz w USA...

Link to comment
Share on other sites

Z tego co się orientowałam to na dzień dzisiejszy ambasada rozpatruje petycje złożone w kwietniu 2000roku , ja również znam takie osoby które czekały po 2 lub 3 lata nie wiem czy ja mam pecha czy ktoś ma szczęście : (

Jeszcze jedno Karino w jaki sposób można się z Tobą skontaktować jeżeli o bliższe dane?

Link to comment
Share on other sites

Ja też należę do grupy F3 i czekam już od listopada 99 i nawet terminu rozmowy jeszcze nie dostałem :P Troszkę się tam chyba zmieniło bo wszystkie dokumenty kazano nam wysłać bezpośrednio do USA a nie jak to miało dotąd miejsce brać ze sobą do ambasady na rozmowę.Przy okazji jezeli ktoś wie coś na ten temat prosiłbym o jakieś szczegóły i kontakt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...