Skocz do zawartości

I130-Approval notice sent


bamba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uczestnikow forum. Mam kilka pytan, ale moze zaczne od opisu mojej sytuacji. Po czterech latach oczekiwania wreszcie doczekalem sie decyzji z USCIS w mojej aplikacji zlozonej przez mojego tate (obywatela USA):

Application Type: I130, IMMIGRANT PETITION FOR RELATIVE, FIANCE(E), OR ORPHAN

Current Status: Approval notice sent.

On November 29, 2007, we mailed you a notice that we have approved this I130 IMMIGRANT PETITION FOR RELATIVE, FIANCE(E), OR ORPHAN. Please follow any instructions on the notice. If you move before you receive the notice, call customer service.

W/w dokumenty zostaly wyslane na adres moich znajomych mieszkajacych na terenie USA (to byl moj ostatni adres w USA). Teraz jestem w Polsce. Pytanie. Czy moge zaczac cala procedure w Polsce po przeslaniu dokumentow (znajomi maja je przeslac jesli uda im sie je odebrac)?

Moja aplikacja zostala zlozona kiedy mialem 25 lat i bylem kawalerem. Teraz mam zone i niedlugo przybedzie na dzidzius. Pytanie. Czy dalej mam szanse?

Pytanie o sponsorowanie. Czy oprocz taty dodatkowy sponsorem moze byc moj przyrodni brat a moze jakas obca osoba?

Z gory dziekuje za odpowiedzi na moje pytania. Wszystkim uczestnikom forum zycze Wesolych i Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zakualizowac swoje dane to po 1 a po drugie kazdy moze byc sponsorem ,wazne aby mial odpowiedni dochod i chcial takie cos zrobic.

WOW to bylo szybko. Nie spodziewalem sie, ze ktos mi odpisze tak blyskawicznie. Dzieki. Tylko ze Twoja odpowiedz rodzi moje kolejne pytania. Jak to moge zrobic (zaktualizowac dane)? Prez strone www, listownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżam na chwilke watek. Dostałem list na adres siostry w USA z informacją o I130-Approval notice sent Czy załoyć konto moge ja na stronei USIC i dowiadywac sie co tam trzeba im dosłać itd, czy to musi zrobic moja siostra która składała na mnie petycje o ZK 8 lat temu ? Czy to ma znaczenie kto sie zarejestruje na USIC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. W liście dali czas na odesłanie dokumentów do 25 sierpnia (chyba) a potem pisza ze moze to skutkowac odrzuceniem wniosku. Czy przestrzegaja tych dat, bo nie wiem czy sie wyrobie z wyslaniem wszystkiego z PL do USA w kilka dni a potem siostra dalej do nich do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja siostra musi przeczytac jakie dokumenty trzeba doslac-powinno byc napisane.

Co do terminow to ponoc trzymaja sie dat,ja jestem sponsorowana ale przez Mame obywatelke i dostala z USCIS dokumenty by uzupelnicz data miesieczna na uzupelnienie.Wyrobilam,wyslalam-szlo poleconym priorytetem 6 dni.Zrobila to przed terminem czyli przed 18 sierpnia tego roku i wczoraj dostala pismo,ze ambasada usa w Warszawie ma 90 dni na przyslanie mi papierow wzywajacych do spotkania z konsulem.

Jak to jest z siostra to nie wiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Donata na odpowiedz. Njaciekawsze ze siostra dostala tylko notke ze są potrzebne dodatkowe dokumenty al enei wiedomo jakie. Przez strone USIC nie widac nic po zalogownaiu, włąsnei zrejestrowalem się przed chwila ale nei moge nic wyczytac o statusie mojej sprawy ani o tym jakich jeszcze dokumentow wymagają, siostra bedzie musiala dzwonić pytać. Szkoda ze nei moge sprawdizc na ich stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje,bedzie szybciej jak siostra zadzwoni-szukanie na stronie uscis to jak szukanie igly w stogu siana....pozatym nie dostaniesz dokladnej informacji z urzedu na temat dokladnie tej petycji gdyz to siostra skladala....nie sugeruj sie rowniez data wymieniana rozpatrywanej w uscis...ja powinnam czekac np.jeszcze poltoraroku a mam w rzeczywistosci 90 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnei też tak pomyslałem. Moge sam do nich zadzwoic ale chyab będzie lepiej jak siostra o to zapyta bo ona składała. Szkoda tylko ze odrazu w liscie jej nie napisali czego chca, skierowali tylko na ich strone , a tma info ze informacje nei musza byc dostepne, i podany tel , i tak w kółko. Ale masz na myśi, że w przeciagu 90 dni na spotkanie z kosulem w PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka informacje przeslali mojej Mamie,ze dokumenty otrzymane sa juz wszystkie,petycja jest skompletowana,odczekana kolejka....ale na szczescie nie tyle co powinno byc :) lecz wczesniej i zostalo przeslane do ambasady w Warszawie a tam maja czas wedlug tego listu z uscis do 90 dni mnie zaprosic na rozmowe z konsulem gdzie otrzymam koperte i juz.....za pol roku lece...ufff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...