Jump to content

Twój kandydat na prezydenta USA

Jackie

Recommended Posts

• Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Choć pytania są precyzyjniejsze w drugim quizie, rezultat jest dość nieoczekiwany. Na pierwszym i drugim miejscu nadal są moi faworyci (ale w odwrotnej kolejności), a na trzecim, ni z gruchy ni z pietruchy, pewien demokrata <_< którego lubię i szanuję ale na którego nie mam zamiaru głosować <_< a który wspiął się do góry z powodu jednego chyba pytania. Nie ma w tym quizie nic o Roe v. Wade, zapewne miałoby to istotny wpływ na wynik - jeden z moich faworytów ma poglądy na temat aborcji z którymi wybitnie się nie zgadzam.

hmmm są ino kandydaci z parti republikańskiej lub demokratów, ja nie jestem zwolennikiem ani jednych ani drugich, w tym teście w pierwszej trójce największa zbieżność była z kandydatami z partii rep... choć w wielu sprawach sie z nimi nie zgadzam...

no ale i tam nie głosuje bo nie jestem tam... <_<

hmmm są ino kandydaci z parti republikańskiej lub demokratów, ja nie jestem zwolennikiem ani jednych ani drugich, w tym teście w pierwszej trójce największa zbieżność była z kandydatami z partii rep... choć w wielu sprawach sie z nimi nie zgadzam...

Nie ma kandydata z którego poglądami zgadzam się w 100%. Nie mogę siebie nazwać republikanką choćby z tego względu że jestem ateistką <_< ale sądzę że wiele pomysłów którym jestem przeciwna i tak nie ma szans, choćby zakaz aborcji czy przyzwolenie na modlitwy w szkołach, dlatego nie bardzo się nimi przejmuję.

no to chyba mamy podobne poglądy...

ale dlaczego nie ma tam kandydatów z libertarian party?

to jest tak jakby był uns taki quiz i by było tylko pis i po a nie było by lidu czy sld czy jak to sie teraz nazywa...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...