Skocz do zawartości

Twój kandydat na prezydenta USA


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Edwards jest wyjątkiem. Nie trawię faceta... <_<

He, he. Mi on sie powinien podobac - teoretycznie. Ale faktycznie wyglada jak aktor w soap opera - on jest za sztuczny i nie mam do niego przekonania... Szanuje natomiast Hillary (nie zabijcie mnie) ale ona chyba szansy zadnej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuje natomiast Hillary

Za co <_<

Sadze ze Obama wygra jesli do tego czasu nic sie nie zmieni.

Watpie. Powod jest prosty, mimo powszechnej politycznej poprawnosci nikt nie bedzie glosowal na czarnego. Zreszta facet nie ma nic do zaoferowania i jest zoltodziobem. Ja osobiscie bym glosowal nawet dzis na Condi Rice (kobieta i czarna). Madra, wyksztalcona i zna sie na polityce. Szkoda ze niestartuje. Zreszta jakby startowala to Demokraci i reszta liberalow miala by problem, bo ciezko by bylo im powiedziec dlaczego nie chca czarnej kobiety jako prezydenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie. Powod jest prosty, mimo powszechnej politycznej poprawnosci nikt nie bedzie glosowal na czarnegp. Zreszta facet nie ma nic do zaoferowania i jest zoltodziobem.

Nie mów hop, amerykańskie wybory prezydenckie już nieraz wygrywał czarny koń - w tym przypadku będzie dosłownie 'czarny' <_< Poza tym Obama, choć ciemnoskóry, nie jest kandydatem wyłącznie czarnych, jak do tej pory bywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów hop, amerykańskie wybory prezydenckie już nieraz wygrywał czarny koń - w tym przypadku będzie dosłownie 'czarny' <_< Poza tym Obama, choć ciemnoskóry, nie jest kandydatem wyłącznie czarnych, jak do tej pory bywało.

Dokladnie. Pozatym, tak jak nie popieram wiekszosci jego pogladow jak i podejscia do np. spraw zagranicznych, to nie moge oprzec sie wrazeniu, ze jest to jedyny kandydat, ktory ma inna wizje ameryki niz reszta rep. i dem. i potrafi ja bardzo dobrze sprzedac. W ogole jakos odnosze wrazenie, ze jest jednym z lepszych "mowcow", co zawsze dziala na ludzi. Mysle, ze ma duze szanse - nie dlatego, ze jest czarny (on jest tak czarny jak ja w wakacje) ale dlatego, ze pewnie zaglosuje na niego wiecej niezaleznych niz na republikanina.

Ale wystarczy, ze czesciej beda uzywali w telewizji jego drugiego imienia Hussein i pare razy "niechcaco" pomyla sie i zaczna go nazywac Osama zamiast Obama i moze byc po zawodach dla niego <_<

Dla mnie najwazniejszy kandydat to czlowiek z najwiekszym doswiadczeniem w sprawach zagranicznych, a tym jest bez watpienia Biden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów hop, amerykańskie wybory prezydenckie już nieraz wygrywał czarny koń - w tym przypadku będzie dosłownie 'czarny' <_< Poza tym Obama, choć ciemnoskóry, nie jest kandydatem wyłącznie czarnych, jak do tej pory bywało.

To co mowisz to jest bardzo PC, ale tak jak napisalem, jak dojdzie co do czego, czarny czlowiek nie zostanie prezydentem. Zreszta bron Boze aby Obama zostal, bedzie wielka tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...