Skocz do zawartości

H2B oraz J-1 w New Jersey


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam Pani Karino, nie wiem czy Pani jeszcze tu na forum zagląda. Mam pytanie ,jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji,obecnie studiuję jeszcze filologie angielska.Chciałabym wyjechać do USA tak najlepiej na rok.Myslalam o programie intership lub trainee,nie wiem który lepszy.Chciałabym znaleźć taka prace,która będę mogła wpisać do cv.Czyli nie kelner,barman czy pokojowa.Byłam juz 3 razy w USA na W&T.Będę wdzięczna za informacje.Czy jest szansa na pracę w biurze podróży?

Pozdrawaim i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam, Pani Karino, przeczytałam caly post, i mam pytanie.

Chcialabym wyjechac do legalnej pracy do USA, najlepiej do NYC.

Mam 10 letnie doswiadczenie, skonczylam ekonometrie, i controlling podyplomowe studia, chcialabym pracowac moze w jakims biurze, w kazdym razie np "przy cyferkach" :-)

Ale niekoniecznie, po prostu bardzo mi zalezy na wyjezdzie do USA do legalnej pracy.

I jeszcze jedno, mam 7 letnia corke ktora musialabym zabrac, jak to wyglada, mam jakies szanse w ogole?

bede wdzieczna za wszelskie informacje

Aha dodam, ze skladam moje resume przez internet na biezaco, ale sadze ze na odleglosc to chyba trudno bedzie zeby jakas firma sie zdecydowala.

Angielski na poziomie upper-intermediate, i caly czas chodze na kurs i doskonale.

Prosze o wskazowki, a moze mialaby Pani dla mnie jakas oferte?

podaje tez mojego maila aglewand@wp.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pani Karino.

Jestem zainteresowana wyjazdem do NJ, mam znajmych w South Amboy. Jestem maturzystką i chciałabym wyjechać w przyszłe wakacje (1.06- 30.09.2009). Chciałabym oczywiście pracować w USA, trochę zwiedzać, wszystko legalnie oczywiście. Potem jakby się udało to chciałabym zostać na studia. Jak będzie Pani miała jakąś ofertę, to proszę o kontakt :)

Pozdrawiam, Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pani Karino, no wlasnie są jakieś oferty intership/j1? Po tym jak nie ma szans na h2b, szukalem tych pseudo h2b czyli j1 ale nie znalazlem zadnej firmy

(chyba tylko foster podchodzi do tej sprawy jako tako). Moze byc byle co :)

Ja tez z gory dziekuje za kazda odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...