Skocz do zawartości

H2B oraz J-1 w New Jersey


Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 82
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Droga Pani Karino!!

Wraz z narzeczonym szukamy internshipa w stanach kierunek: zarzadzanie i marketing, finanse i hotelarstwo( mamy duze doswiadczenie w tym kierunku). Moj narzeczony jest też swietnym kucharzem. Byliśmy w stanach już 2 razy na programie W&T. Jeżeli będzie miała Pani jakieś oferty praktyk w stanach to bardzo proszę o kontakt. Z góry bardzo dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
w tej chwili nie wiem o zadnych firmach, ktore szukaja kogokolwiek na J-1. Jesli bede wiedziala to na pewno dam znac. W jakich kierunkach szukacie praktyki?

Pani Karino.

Ja i moja koleżanka szukamy pracodawcy na program trainee w dziedzinie finanse i bankowośc ( bądź pokrewne) wiem, że sytuacja rynku pracy zdecydowanie odbiega od idealnej, jednak jesteśmy zdeterminowany do wyjazdu. Niestety nie możemy ( ja i koleżanka) pozwolic sobie na darmową praktykę...:/ Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje i kontakty. Na wszelki wypadek podam maila: dmachlanski@gmail.com

P.S. Dodam jedynie, że zarówno ja jak i koleżanka racujemy od kilku lat w banku ( doradcy ds. sprzedaży kredytów hipotecznych)możemy przedstawic referencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podejrzewałem, że po roku 2008 znalezienie praktyk w finansach ( bądź branżach pokrewnych) będzie dużym wyzwaniem, jestem jednak dobrej myśli:)Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc, jak tylko znajdzie Pani czas proszę o przesłanie na maila informacji,o których pisała Pani w poście poprzednim.

P.S. Z moich obserwacji podczas czytania forum wynika, że jest Pani bardzo dobrze zorientowana w procedurach dot. ubiegania się o wszelkiego rodzaju wizy. Czy w takim razie mogłaby Pani udzielic mi informacji w kwestii doświadczenia zawodowego, a mianowicie:

Jak weryfikowane jest doświadczenie zawodowe przy aplikowaniu na program trainee? Pytam ponieważ przez ostatnie 2 lata oficjalnie prowadzę działalnosc gospodarczą ( usługi finansowe) jednak prawda jest taka, że świadczę usługi pewnemu Bankowi na zasadzie umowy o współpracy ( mam przełożoną dokładnie tak, jak na umowie o pracę - jeżeli będzie potrzeba wystawi mi referencje) czy forma zatrudnienia będzie tu stanowiła problem? Czy przy weryfikacji muszę pokazac wyciągi z ZUS o opłacaniu składek lub US, że od danego roku odprowadzany jest ode mnie podatek? Nie mam pojęcia jak wygląda proces weryfikacji zatrudnienia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bede wiedziala o czymkolwiek, dam Wam znac.

W tej chwili jest ciezko jesli chodzi o praktyki w Waszym kierunku, ale wysle Wam na emaila gdzie mozecie szukac praktyk.

Pani Karino.

Niestety nic na maila nie doszło, nie ukrywam, że każda pomoc w znalezieniu pracodawcy jest dla mnie bardzo cenna, dlatego jeżeli to nie kłopot proszę o przesłanie informacji ponownie. Podam swojego maila dmachlanski@gmail.com

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6

Nie chodziło mi o upominanie kogokolwiek, biorę pod uwagę fakt, że P. Karina jest zapracowaną osobą. Swoim postem chciałem jedynie zasygnalizowac, że pomoc w postaci przesłania materiałów przydatnych w szukaniu pracodawcy jest dla mnie bardzo istotna i chętnie z niej skorzystam. Wydaje mi się, że nikogo nie uraziłem piszac "dlatego jeżeli to nie kłopot proszę o przesłanie informacji ponownie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Witam jestem po ukonczeniu szkoly technicznej o zawodzie Technik mechanik mam spore doswiadczenie w tym zawodzie i chcialbym wyjechac do usa do pracy w tym kierunku i czy byla by mozliwosc pomocy w znalezieniu pracy oraz poinformowanie co jest potrzebne i jakie wiaza sie z tym wydatki ? Pozdrawiam i oczekuje Odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...