Skocz do zawartości

Bilety W&t 2008


Rekomendowane odpowiedzi

hej klaudek...

znalazlam ten bilet na stronce www.esky.pl

mozliwe ze twoj jest drozszy... w kazdym razie ten bilet co ja kupilam akurat byl najtanszy z tych ktore znajdywalam w necie a tez dzwonilam do kilku biur, miedzy innymi do tego ktore rok temu zalatwialo mi bilet i proponowali teraz za ok 2700, na flyfiesta widzialam tez stosunkowo tani bilet dla siebie i np na stronce kayak lub orbitz - tam ceny w dolarach porownujac wlasnie do tych zagranicznych biletow moj jest okay....no a jeszcze inna sprawa ze np dzis sprawdzalam ile kosztowalby mnie bilet z esky i juz najtaniej moglabym poleciec za jakies 2700, a na innych stronkach ok 3000, w kazdym razie nie mowie ze trzeba z esky korzystac ale zawsze mozna tez tam sprawdzic, a noz widelec cos sie uda znalesc tanszego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To ja tez sie pochwale.

Wylatuje 14 maja z Berlina do NY ( JFK ) bilet niestety musialem kupowac przez esky.pl ( wymog organizatora programu - YES ).

Bilet - w jedna strone za 1157zl.

Niestety do tego doszla pewna przykra sytuacja ....

wkleje wam moja reklamacje ktora do nich wysylalem

Witam.

W nawiązaniu do wcześniejszej rozmowy z Panem A...., zwracam się do Państwa z reklamacją usługi.

Dnia 20.02.2008 roku w biurze Esky w Poznaniu dokonałem opłaty za bilety lotnicze karta kredytową.

Następstwem tej transakcji było uznanie na Panstwa korzyść srodków z karty w nastepujacy sposób.

20/02 LTU 2666915558373WARSCHAU PL 1.027,44 PLN

20/02 LTU 2666915558372WARSCHAU PL 1.027,44 PLN

20/02 ESKY.PL "INFOLINIA" RADOM PL 260,00 PLN

Dodatkowo dnia 26.02.2008r została bezprawnie ponownie potrącona prowizja w wysokości 260zł, bez jakiejkolwiek informacji z Państwa strony.

26/02 ESKY.PL "INFOLINIA" RADOM PL 260,00 PLN

Wykrycia zaistniałej sytuacji dokonałem podczas rutynowego przeglądania wyciągu transakcji. Jakież było moje zdziwienie kiedy zobaczyłem transakcję na którą nie wyrażałem zgody.

W tej chwili jestem głeboko zaniepokojony zaistniałą sytuacją.

Zawierając umowę z firmą Esky, obdarzyłem ją kredytem zaufania podając numer karty kredytowej.

Niestety zawiedliście Państwo moje zaufanie.

Z racji poufności informacji o kartach kredytowych takie sytuacjie są niedopuszczalne.

Obawiam się też, że mogą się one powtórzyć.

W tej chwili otrzymałem zapewnienie, że dokonaliście Państwo zwrotu niesłusznie pobranej kwoty.

Nie jest do dla mnie satysfakcjonujące podejście.

Mam poczucie, że dokonano nadużycia, które bez mojego zgłoszenia nie zostałoby wykryte.

W ramach rekompensaty i przywrócenia mojego zaufania firmie ESKY, proponuję zwrócenie kosztów prowizji które zostały pobrane podczas dononywania zakupu biletów dnia 20.02.2008r czyli kwoty 260zł.

po 14 dniach wyslalem zapytanie jak idzie im podejmowanie tak ciezkiej decyzji.

Otrzymalem nastepujaca informacje

Witam

Odpowiadając na Pana pismo reklamacyjne z dnia 29 lutego.

Zawierając umowę z firmą eSKY Sp. zoo wyraził Pan zgodę na obciążenie karty kredytowej kwotą finalną biletu, do ww. kwoty należą: opłata za bilet jak również opłata za wykonanie usługi związanej z rezerwacją jak również z wykupem biletu.

W tym przypadku jest to kwota 2 x 130zl.

Z przykrością informuję, iż powstał błąd systemowy i Pana karta została obciążona podwójnie kwotą 230 zł. Firma eSKY dbając o zadowolenie i profesjonalna obsługę klientów natychmiastowo rozpatrzyła Pana reklamacje i dokonała zwrotu niesłusznie pobranej kwoty.

Gwarantuję, iż korzystając z najnowszych zabezpieczeń kart kredytowych był to tylko i wyłącznie błąd systemu, który zapewne zostałby wykryty w odpowiednim okresie rozrachunkowym i kwota nawet bez Pana ingerencji zostałaby Panu zwrócona.

W żadnym wypadku nie można myśleć o wyżej opisanej sprawie jako o próbie wyłudzenia bądź świadomego pobrania podwójnej kwoty.

Jako zadośćuczynienie proszę przyjąć Voucher na usługę wystawienia jednego biletu na dowolnej trasie w przeciągu 1 roku, dla Pana bądź Pana rodziny. Chcąc wykorzystać Voucher bardzo proszę o kontakt mailowy.

Pozostając z poważaniem pozdrawiam serdecznie

Niby fajnie ale nic mi to nie daje.

Niestety chcac spac spokojnie bylem zmuszony natychmiast zastrzezec karte po wykryciu zdazenia....

Ale moze to tylko ja tak mialem.

Pozdrawiam

Presses

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...