Skocz do zawartości

Bilety W&t 2008


Rekomendowane odpowiedzi

kupowal juz ktos bilet do Stanow?? Podzielcie sie informacjami czy kupujecie sami czy zostawiacie ta sprawe zeby biuro organizujaca w&t zajelo sie tym. Przegladalam niektore stronki (www.lataj.pl, www.travelovo.pl, www.biletybilety.pl itp) i waham sie pomiedzy kupnem biletu przez net a tymi co oferuja w biurach podrozy. Dodam ze nie mam przekonania co do zakupow przez internet (jestem chyba z tych osob co to jesli nie zobacza w reku to nie uwierza:P) no a roznice w cenach sa znaczne, moglby cos ktos doradzic??

__________________________

2006, 2007 --> w&t California

2008 --> w&t Illinois

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

oczywiscie ze przez internet, przez strone http://www.airclub.pl/ kupilem ostatnio bilet do usa, placilem przelewem na ich konto, obeszlo sie bez karty kredytowej, dziwie sie ci, skoro bylas juz 2 razy na worku, ze dalej myslisz o biurach ktore inkasuja kase za kilka klikniec myszka. Najlepiej jest wyszukiwac polaczen na expedii albo cheaptickets i samemu sie logowac do linii ktore nam wyskoczyly jako najtansze aby kupowac u nich, to wymaga posiadania karty kredytowej lub tez wirtualnej, ale mozna pokombinowac i znalezc naprawde tani bilet. z tego co wiem to sa loty bezposrednie z krakowa do chicago .... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie... czy bilet zamówiony np z lufthansy, UA czy tez innych przewoźników można wykorzystać lecac innymi liniami np: zamówiony w lufthansie a lece united airlines??czy to ma jakiekolwiek znaczenie?? dzieki <_<

aha i jeszcze jedno... dlaczego bilety sa az tak cholernie drogie?? nawet ponad 3 tysiące.....:lol: mozecie polecić jakieś stronki gdzie można taniej kupić bilety jak nie najtaniej...

i czy wiecie coś na temat tańszych biletów w przyszłym roku??macie jakieś wiadomości.... jeśli tak to podzielcie sie dzieki <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmariaczi na cene biletu sklada sie np to jaka linia lotnicza lecisz,kiedy,gdzie ...a wiec jesli chcesz leciec w okresie wakacji lub tez przed tym samym okresem zaraz to cena bedzie wyzsza no chyba ze pomyslisz nad kupnem biletu wczesniej niz np w maju <_<

Co do kupowania biletow to jak mieszkasz w Lublinie to jest troche biur ktore sprzedaja bilety lotnicze np Orbis na ul.Narutowicza lub tez biuro na ul.Jasnej a wchodzi sie od ul Krotkiej,tam warto podejsc i popytac,zobaczyc itd

A co do ceny na przyszly rok to zobaczymy co bedzie pod koniec marca jak otworza niebo nad Europa i USA .

Nie mozesz sobie asz tak zmienic przewoznika,to wszystko zalezy od restrykcji na bilecie oraz dostepnosci miejsc w danym samolocie.O tym wszystkim decyduje dany przewoznik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lufthansa i United lataja pod jedna bandera Star Alliance i dlatego kupujac bilet przez Lufte mozesz miec czesc lotu obslugiwanego przez United. Lufthansa lata z Niemiec bezposrednio do kilku lotnisku w USA, a reszta jest obslugiwana przez United.

Bilety najczesciej sa najtansze w Srode, Czwartek, a najdrozsze w weekend. Rok temu pamietam ze ceny biletow poszly w dol na przelomie marca/kwietnia poniewaz wielu przewoznikow dodalo wowczas przeloty wakacyjne np. British Airways. Pamietam ze mozna bylo kupic bilet lotniczy z Warszawy do Reno za 1900 zl.... i nie bylo to glownie zwiazane z kursem dolara. Ja bym radzil poczekac z kupnem biletu do wiosny. Warto rowniez sprawdzic przeloty atlantyckie British Airwayes, poniewaz maja bodajze limit bagazu - 32 kg x2, co wracajac z USA moze byc pomocne i podobno maja wieksze odleglosci pomiedzy siedzeniami, poniewaz 7-8h lotu przynajmniej dla mnie przy wzroscie 190 cm bylo meczace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś się orientuje kiedy najlepiej kupić bilet? Wybieram sie w tym roku, sprawdzałam ceny na początek czerwca to ok 2000zl, a jak sprawdzam na przyszly miesiąc to cena wynosi ok 1400zl :-/. Nie znam sie za bardzo na ekonomii, ale skoro $ jest taki tani to wydaje mi sie ze bilety tez troszeczke powinny byc troszke tansze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja bilet kupilam w almaturze , lece na poczatku lipca do orlando a bilet kosztowal 2600 -Lufthansą. Trzeba brac pod uwagę ze bilety są droższe od drugiej połowy czerwca, im wcześniej kupicie tym cena niższa, dlatego jeśli planujecie wyjazd po 15 czerwca radze za biletem zakręcic sie teraz:)

Również istotne jest na które wybrzeże lecicie, jeżeli na wschodnie to taniej, a na zachodnie, na pewno będzie droższy bilet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

POlecam esky.pl

Zawsze jestem zadowolona z ich uslug.

W zeszlym tygodniu kupilam bilet na 2 lipca za 2380- Swiss. Powrot 2 listopada, wiec mysle, ze nie jest tak drogo.

Rok temu kupowalam bilet na poczatku lutego, placilam 2200 i lecialam United.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...