Skocz do zawartości

Bilety W&t 2008


Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem czy nie do pomyslenia, ja w zeszlym roku do Los Angeles kupilam bilet za 2015 zl... wiec znowu to nie jest taka niesamowita rzecz ;)

--------------------------------------

2006, 2007 -> w&t California

5 maj 2008 -> Illinois

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
co do cen ktore mialy faktycznie spadac to prawda. ja znalazlem polaczenie do san francisco za 2050 zloty !! co jeszcze rok czy 2 lata temu bylo nie do pomyslenia

W jakim terminie wylot i powrót? Osobiście do tej pory takiej ceny nigdzie nie znalazłem (wylot początek czerwca, powrót koniec września).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa - Chicago wylot 2.07.2008 powrot 31.10.2008 na poczatku marca cena 2080, dwa tygodnie pozniej (ceny mialy spasc) 2570 (plus oplata za wystawienie biletu).

Czekam az ktos mi powie ze sie myle i udowodni mi ze ceny spadly.

Zalezy gdzie szukasz, poniewaz nie zawsze dana przegladarka wyszukuje wszystkie przeloty w dane miejsce, czesto jest tak ze pomija linie Swiss Air czy AirFrance. A spadki cen byly i rok temu i dwa lata temu. Poszukaj na forum. Czasami te spadki wiazaly sie z wprowadzeniem nowych wakacyjnych przelotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim terminie wylot i powrót? Osobiście do tej pory takiej ceny nigdzie nie znalazłem (wylot początek czerwca, powrót koniec września).

Ja znalazlem za 1840 zl do SFO, koniec maja i powrot koniec wrzesnia. Fakt ze z Berlina i nalezy zmienic lotnisko w Londynie przed wylotem TAM. Za takie pieniadze warto sie pofatygowac. Z wawy masz polaczenia do SFO za 2700 srednio, wiec chyba warto sie skusic na te polaczenia z Berlina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy gdzie szukasz, poniewaz nie zawsze dana przegladarka wyszukuje wszystkie przeloty w dane miejsce, czesto jest tak ze pomija linie Swiss Air czy AirFrance. A spadki cen byly i rok temu i dwa lata temu. Poszukaj na forum. Czasami te spadki wiazaly sie z wprowadzeniem nowych wakacyjnych przelotow.

Po pierwsze (primo:D) faktycznie udalo mi sie raz znalezc taka strone gdzie nie bylo swissa ale prawda jest taka ze wiekszosc korzysta z tego samego systemu(amadeus itp.)

Po drugie AirFrance to chyba obecnie najdrozsze linie

I po trzecie: Nie bedzie zadnych tanszych dodatkowych lotow na sezon wakacyjny (przypominam ze wakacje to nie polowa czerwca, tylko poczatek lipca), a jak ktos znajdzie to czekam na wyprowadzenie mnie z bledu.

Moje wrazenie jest takie: ktos cos slyszal, ktos gdzies widzial a ceny sobie rosna i rosna.

A tak na marginesie dodam ze inna bajka jest znalezienie lotu a inna zarezerwowanie go - wtedy okazuje sie, ze to miejsce za ta cene jest juz nie dostepne (mozna sie zapisac na liste oczekujacych i to tez nie wszedzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...