Skocz do zawartości

Imprezy Na Campie! ;)


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie imprez na campie ;) Czy są, czy można pić piwko i dobrze sie bawić wieczorami z innymi campowiczami??? Czy moze to jest zakazane i wieczorami wieje nuda?????

W okolicach 16 czerwca lece do USA (z CampAmerica) na Camp- Camp Westmont (www.campwestmont.com). Znajduje sie on w Pennsylvani w miejscowości Poyntelle. Ja bardzo lubie sie bawic i nie wyobrazam sobie żeby przez te minimum 9 tygodni nie zaszalec ;P

Prosze napiszcie coś o tym.

Nie znam sie na campach, ale chlopie Pennsylvania jezeli chodzi o alkochol to znajduje sie jeszcze w sredniowieczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wszystko zależy od campu, ja byłem w pensylwanii na campie lake greeley i o libacjach naszych to mozna by ksiązke napisac dobrą. Pilismy norlamalnie w pokojach z wszystkimi pracownikami. Zarówno tymi zatrudnionymi na wakacje jak i zatrudnionymi na stałe. Szef kuchni woził nas na imprezy, nieraz nawet do stanu NY jak ktos z nas miał poniżej 21 lat. Nawet zielone palilismy w pokojach... tak się rozpuscilismy ze nam kierownik campu zwrócił uwagę zebysmy trohe wyhamowali... Zasady są takie ze nie wolno sie z alkoholem wozic po campie itp. ale jak nikt cie nie widzi to w pokoju mozna praktycznie robic co się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tak bylo, ale poniewaz bylo za duzo zamieszania z tym wiec ujednolicili to na cale stany

Czyli w USA mozna legalnie spozywac alkohol po 21 roku zycia ( doslownie po w swoje 21 urodziny jeszcze nie mozna pic, wiem sama sprawdzilam w USA), to w sumie takie dziwne panstwo gdzie mozna prowadzic w wieku 16 lat, miec bron w wieku 12 lat a alkohol dozwolony od 21 lat.Ponad to nie polecam nawet spaceru z siatkami pelnymi butelek jesli nie ma sie 21 lat, napewno ktos to zauwazy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słyszałem ze podobno w niektóry stanach można pić od 18 lat. Może ktoś potwierdzić tą informacje oraz jakie to są stany??

Bodajze w 1996 roku Lousiana byla ostatnim stanem ktory podwyzszyl wiek picia do 21 lat. Rzad federalny poprostu szantazowal stany. Na sile nie mogl podwyzszyc wieku, wiec dali opcje dla kazdego stanow: jezeli nie podniesiecie wieku zezwalajacego na kupno i spozycie alkoholu to my obetniemy wam fundusze na naprawe drog. Lousiana byla ostatnim stanem ktory sie poddal :D

W średniowieczu, tzn.????

Piwo mozna kupic tylko u dystrybutorow piwa i resturacjach. Ciezsze alkochole mozna kupic tylko w panstwowych sklepach (jeden na jednostke administracyjna) i restuaracjach. U dystrybutorow piwa nie mozna kupic mniej niz 12-pack, chociaz jezeli sie nie myle to teraz juz mozna kupywac six-pack. Jak w restuaracji chcesz kupic piwo na wynos, to za jednym zamachem mozesz kupic tylko 2 six packs. Zeby kupic nastepne, musisz wyjsc ze sklepu i z powrotem wejsc. Alkocholu nie mozna kupic na stacjach benzynowych ani w sklepie spozywczym, chyba ze stacja czy sklep ma licencje gastronomiczna i prowadzi deli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anialek napisala: "jest tez bar w POYNT tzn za moich czasow lata 2002/2003 bylo tam tylko jedzonko ale podobno od roku lub 2 jest tam tez piwko i inne alkohole" chodzi jej o Pennsylvanie tam gdzie ja sie wybieram do Poyntelle, takze wychodzi na to, ze jest i piwko i inne alkohole, nie bedzie trzeba nigdzie dalej jezdzic po % :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...