Skocz do zawartości

Imprezy Na Campie! ;)


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie imprez na campie <_< Czy są, czy można pić piwko i dobrze sie bawić wieczorami z innymi campowiczami??? Czy moze to jest zakazane i wieczorami wieje nuda?????

W okolicach 16 czerwca lece do USA (z CampAmerica) na Camp- Camp Westmont (www.campwestmont.com). Znajduje sie on w Pennsylvani w miejscowości Poyntelle. Ja bardzo lubie sie bawic i nie wyobrazam sobie żeby przez te minimum 9 tygodni nie zaszalec ;P

Prosze napiszcie coś o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem czy Twoj konsultant Cie nie poinformowal czy jak, ale spozywanie alkoholu na campie jest zabronione bo sa tam dzieci i dla nich jest to wystarczajacy powod. Nie mozna nawet wnosic alkoholu na teren campu. Na moim campie zrobilismy raz impreze, ktos podkablowal i omal nie wylecielismy. Dostalismy szanse. Czytalam tutaj na forum, ze ktos wylecial za sama probe przemycenia alkoholu, tak wiec nie spodziewaj sie szalonych imprez. Chyba ze bedziesz ryzykowal wyrzucenie z campu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój konsultant mnie poinformował o tym, że są takie campy na których nawet codziennie dowożą campowiczów do pubów, także spokojnie, spokojnie ;D A po robocie, nie wychodząc z pokoju no to chyba piwka mogę sie napić? Kto tam będzie wiedział?? A myśle, że nikt z pokoju nie podkabluje, skoro wszyscy piliby cosik ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie badz naiwny, konsultanci mowia rozne bajkowe rzeczy, a rzeczywistosc zazwyczaj jest inna. Owszem, slyszalam tez o campie gdzie dowoza do pubow ale to rzadkosc. A alkoholu nie mozna generalnie miec na terenie campu, wiec w pokoju rowniez. Jak ktos nie potrafi wytrzymac bez alkoholu to po co sie w ogole pisze na ten program. Poza tym tez bylam w Pennsylvani i uwierz mi - praca na kacu w tym 35 stopniowym ukropie nie nalezy do najmilszych. Ale oczywiscie zrobisz jak bedziesz chcial <_< Mowia, ze jest ryzyko jest zabawa, choc z doswiadczenia wiem, ze to nie zawsze wychodzi na dobre. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 lat bede miał w lipcu, akurat jak bede na Campie ;] co do wypowiedzi enigmy666, na terenie campu nie mozna miec alkoholu, ale po robocie mozna sie przejsc poza Camp i tam wypic piwko i legalnie wrocic do Campu <_< Po za tym nie zamierzam sie upijac przeciez! I nie ma mowy o kacu <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim pierwszym Campie byl zakaz i nawet kiedy juz dzieci wyjechaly nie moglismy sobie zrobic imprezy. Za to dowozili nas do baru raz w tygodniu. A na drugim Campie mielismy domki oddalone od dzieciaków wiec nikt nie wiedzial ze mamy imprezke... (a kierownictwo troche przymykalo na to oko) +organizowali nam wyjazdy do miasta:) Wiec wszystko zalezy od tego gdzie sie trafi. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...