Skocz do zawartości

Maryland, Virginia, Dc, Oraz Delaware - Gdzie?


jesion30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W tym roku wybieram się po raz pierwszy na W&T. Jadę tam jako ratownik, do wyboru mam następujące stany: Maryland, Virginia, DC, oraz Delaware. Czy ktoś może mi doradzić, gdzie się wybrać? Głównie chodzi mi o ceny (gdzie jest najtaniej). Ile orientacyjnie będę musiał wydawać tygodniowo na jedzenie- wiem, że to jest sprawa indywidualna i zależy od tego co będę jadł i ile- a ja jem dużo :), ale dajcie mi jakieś orientacyjne dane. Może ktoś był w tych stanach, podzieli się przeżyciami, doradzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz z Century?

Z tych trzech stanow, najlepiej w/g mnie, wybrac gdzies w VA, niedaleko DC, ale nie za blisko (: -zasiegu metra- Alexandria, Arlington. Bedziesz mial spokoj i bialych sasiadow, a jednoczesnie blisko do DC.

Na jedzenie tygodniowo powinno wystarczyc ok. 60$, tak zeby jesc w miare tanio i w miare normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUGAZI dobrze ci radzi VA, jest duzo fajniejsza jak Maryland bez dwoch zdan. A Alexandria, Arlington juz blizej od stolicy sie nie da chyba ze w samamy DC :) Zawsze jest cos za cos - a kase zaoszczedzisz gotujac samemu lub gdy znajdziesz 2 prace (restauracja - pracownicy zawsze maja jakis upust lub darmowe posilki ) :) powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Jeśli chodzi o Delaware to tam nie ma podatków, więc zakupy są dużo tańsze. Ja byłam w Marylandzie i wszyscy do Delaware jeździli na duże zakupy (głównie ubraniowe i sprzętowe;)).

Ja z moim facetem wydawaliśmy na jedzenie ok. 60$ ale na 2 tygodnie. O pozostałych stanach nic nie wiem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W tym roku wybieram się po raz pierwszy na W&T. Jadę tam jako ratownik, do wyboru mam następujące stany: Maryland, Virginia, DC, oraz Delaware. Czy ktoś może mi doradzić, gdzie się wybrać? Głównie chodzi mi o ceny (gdzie jest najtaniej). Ile orientacyjnie będę musiał wydawać tygodniowo na jedzenie- wiem, że to jest sprawa indywidualna i zależy od tego co będę jadł i ile- a ja jem dużo , ale dajcie mi jakieś orientacyjne dane. Może ktoś był w tych stanach, podzieli się przeżyciami, doradzi.

Pozdrawiam

Witam,

Ja akurat pracowalem w tej brazny 4 lata z rzedu, w wielu miejscach.

Jesli MD - to tylko Baltimore(jesli gdzies indziej - pytaj szefa czy auto Ci udostepni,tak bylo z nami), i zdecydowanie polecam Baltimore;

Jesli DC - odziwo mozna nawet tanie mieszkanka tam znalezc(zalezy od dzielnicy), super rozwinieta komunikacja w miescie wszedzie blisko(wiecej mozliwosci na 2 prace)

Jesli VA - jak koledzy wspomnieli to najlpeiej gdzies blisko metra(Alexandria - King Str,Crystal City Arlington- Bostton,Rosllyn itp.) , bardzo wazny punkt ze wzgledu na nie dosc nieciekawa komunikacje(chyba ze bedziesz mial auto)

Jesli DE - dal mnie calkowicie odpada...

Pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wolno zapytać co żeście jedli? Bo nawet zakładając że tanio - jest to b. mało pieniędzy.

Głównie kanapki, owoce, jogurty, od czasu do czasu jak był czas na ugotowanie czegoś to spagetti, ryż z jakimiś mięskiem. Zupełnie jak w domu ;) tylko trochę rzadziej coś gotowanego i ciepłego na obiadki,ale to z braku czasu a nie oszczędności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMMMMM 60 DOLAROW ZA 2 TYGODNIE NA 2 OSOBY - CZYZBY APRYLISOWY ZART ;)

TEZ BYLAM W DELAWARE - 5 MIESIECY 3 LATA TEMU I NIE WYOBRAZAM SOBIE WYDAWANIA TAK SMIESZNYCH PIENIEDZY JAK OPISUJE OLCIA?

STAN JEST OK - MALY I CICHY - PEWNIE 2 RAZ BYM JUZ TAM NIE POJECHALA - ZA SPOKOJNIE, ALE FAKTYCZNIE BYLO BARDZO TANIO (CHOC NIE TAK TANIO JAK NIEKTORZY TU PRZEDSTAWIAJA)

FAJNE MIEJSCE ALE NIE NA DLUZEJ

BALTIMORE JEST DOBRE I DC TAKZE

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...