Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Dla 17latka.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pomylilo mi sie tylko moze troche nie jasno sie wyrazilam. Ja osobiscie mam dosc nie mile doswiadczenie z tymi 'sympatycznymi' paniami i dlatego przestrzegam. Moze poprostu mialy zly dzien, albo fakt ze bylo wczesnie rano...ale to byla najbardziej stresujaca czesc ktorego kolwiek z moich wizyt w ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koleżanka wizę również dostała, miała większe szczęście ponieważ ma ją na 10 lat, ale cóż.

Wszystko byłoby OK, ale zaczynamy mieć problem z noclegiem bo osoba, która miała nas przyjąć na czas pobytu tam najprawdopodobniej tego nie zrobi więc zostaliśmy na lodzie. Mamy rezerwacje biletów już aby zbić koszty na przelocie - wiadomo czym wcześniej tym taniej. Ja mam wizę niestety tylko na rok więc po prostu muszę ja wykorzystać. W najbliższym czasie zredagujemy wspólnie na forum jakąś prośbę o pomoc ze strony któregoś z forumowiczów, moze da rade niewielkim kosztem zalatwic cos aby móc gdzieś zwyczajnie się przespać. Bo życie miesiąc czy półtora w hotelu, hostelu czy motelu - OK NO PROBLEM, ale potrzeba kasy i to wiadomo nie małej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...