Skocz do zawartości

Lifting Conditions


KW

Rekomendowane odpowiedzi

No to zaczynamy ponownie

26 Grudnia wyslalismy wniosek o zniesienie warunkow - lifting conditions - I-751

Wysylalismy do vermont SC

Dzisiaj przyszlo pierwsze NOA z data 31 grudnia 2007.

Zanosi sie na 6 miesiecy czekania, no chyba ze jakies CSC.

Ktos zna kogos kto wysylal do VSC?

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale czas szybko mija, nieprawdaz?

Nie jestem w stanie Ci pomoc bo do tego dla mnie troche czasu czekania jest. Ale moze sprawdz na Visa JOurney. Jest tam dzial tez dla osob, ktore sa w tym samym momencie "wspolpracy" z USCIS co Ty :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Nic ostatnio nie dopisywalam bo nic sie nie dzieje po biometrics ktore poszly bardzo szybko w nowiutkim support center (cos robia z tymi dodatkowymi pieniedzmi;)

Czekam sobie wiec na jakiekolwiek oznaki ze nad moimi papierami pracuja.

A tu dzisiaj w poczie list ze znajomym niebieskim logo, no to mysle RFE, bo na approval jeszcze za wczesnie. Kolejka w Vermont to 6 miesiecy a ja dopiero trzy czekam :unsure:

A tu w kopercie kolejne notice of action, takie samo jak poprzednio, tylko z wielkim "duuplicate". :lol:

Troche to dziwne bo ja o niczego nie zamawialem,

Case status online nie zmienil sie od Feb 2c

Mam sie stresowac czy zalozyc ze po prostu wyslali pomylkowo?

moze chcieli mi wyslac cos innego??

Zadzwonic na infolinie zeby to sprawdzic??

Co myslicie o tym?

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bedzie u Ciebie, ale ja na biometrics tez dostalam wezwanie szybciutko, a potem dluuuga cisza. W sumie trwalo to okolo5-6 miesiecy, dokladnie nie pamietam. Niemniej dluzej niz sie spodziewalam. Zycze Ci szybszego zalatwienia sprawy.

W okresie oczekiwania po biometrics dostalam pismo, ze moj status tymczasowy zostal przedluzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiec ja rowniez dolaczam do grona czekajacych ;) .

Papiery wyslalismy 23/04/08 do TSC, nasz czek zostal szybo zrealizowany a 29/04/08 dostalismy wezwanie na biometrisc z data na 22/05/08 - Dallas.

W miedzy czasie sprawdzialm moj status online, sprawa przeniesiona do VSC z data przeniesienia 29/04/08 - jak przewidzialas KW ;).

Biometrics zajelo moze 15 min, za to zlokalizowanie budynku USCIS to juz inna sprawa, wraz z wezwaniem powinni zalaczac insrukcje jak odnelesc owo miejsce. Jak sie okazalo juz na miejscu nie tylko my mielismy ten problem ;)

A 31/05/08 przyszlo NOA - GC przedluzona na rok B) .

Mysle ze i tak mielismy szczescie, niezaleznie ile nam przyjdzie czekac. Zadomowilam sie na VJ i musze przyznac ze jest tam kilka osob ktore wyslaly I-75I na poczatku tego roku do TSC i wciaz nie maja odpowiedzi z USCIS. Po prostu zgroza :angry: .

pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w gronie

zapowiada sie jednak troche czekania. W VSC chyba zatwierdzili tyko kilka spraw w maju, a do tego przerabiaja te stare przeniesienia z teksasu wiec ja zakladam do roku czekania,

Byle tylko nie bede musiala biegac po pieczatke to mi wszysto jedno.

Ktos na visajourney mial ciekawa podsumowanie obecnej sytuacji, staraja sie przerobic jak najwiecej spaw na obywatelstwo przed wyboremi w Listopadzie ;)

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

No i dzisiaj mila niespodzianka :P

Current Status: Card production ordered.

:rolleyes::lol:B)

10 miesiecy czekania, uf,

ale VSC cos przyspiesza ostatnio

w miedzyczasie bylam w Polsce lipcu z wygasnieta karta i NOA przedluzajacym status na rok

nie bylo wiekszych problemow , tylko trzeba bylo wszedzie tlumaczyc, no poza JFK tu od razu mnie poslali do imigration , 5 min i jeszcze sobie na bagaz poczekalam :)

podsumowanie

papiery na "lifting conditions" wyslane 26 grudnia 2007

biometrics w sobote 2 lutego 2008

dlugo, dlugo nic

sprawa zatwierdzona 23 pazdziernika 2008

byle tylko plastik przyszedl ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...