Skocz do zawartości

Lifting Conditions


KW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

poza pieniedzmi i kopia zielonej karty wymagaja nastepujacych dokumentow potwierdzajacych zwiazek

1. Birth certificate(s) of child(ren) born to the marriage.

- czyli akty urodzenia dzieci

2. Lease or mortgage contracts showing joint occupancy and/or ownership of your communal residence.

- wspolny akt wlasnosci albo najmu

3 Financial records showing joint ownership of assets and joint responsibility for liabilities, such as joint savings and checking accounts, joint federal and state tax returns, insurance policies that show the other spouse as the beneficiary, joint utility bills, joint installments or other loans.

- czyli wspolne konta w banku, rozliczenia podatkowe, uezpieczenia itp.

4 Other documents you consider relevant to establish that your marriage was not entered into in order to evade the U.S. immigration laws.

5 Affidavits sworn to or affirmed by at least two people who have known both of you since your conditional residence was granted and have personal knowledge of your marriage and relationship.

tak wiec zdjecia mozesz ale niemusisz, podatki tak, akt urodzenia i slubu juz maja - wszystko trafia do tej samej teczki co papiery o AOS, jak za rok pojdziesz na obywatelstwo to beda wszystko przegladac od poczatku :(

im bardziej formalne papiery i im wyzej na tej liscie tym lepiej

I musza byc za cale malzenstwo bo pisza "demonstrate the circumstances of the relationship from the date of the marriage to the present date"

ja wysylalam zdjecia bo nie mialam za duzo papierow, mialam duzo z pt3 ale nie mamy nadal wspolego domu ani dzieci - pani sie o to dokladnie pytala na obywatelstwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Ok wlasnie dostalam swoja 10-letnia GC dokumenty wyslalam na poczatku stycznia ale w miedzyczasie musialam jeszcze pare dokumentow doslac o ktore zostalam poproszona.

Teraz mam pytanie co mam zrobic ze swoja 2-letnia karta GC ktora juz stracila waznosc.

CZy mam ja trzymac do momentu egzaminu na obywatelstwo i wtedy oddac obydwie?

Czy wogole powinnam ja trzymac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...