Skocz do zawartości

Bilety Do Usa....


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanie do wszystkich odnośnie biletów do stanów... powiedzcie mi gdzie można kupić najtaniej bilety?? czy w polskich biurach?? czy ze stronek zagranicznych?? a jesli z zagranicznych to jak tam dokonać płatności bo płaci sie w obcej walucie tylko po jakim kursie??( srednim, sprzedaży)?? miał ktos może do czynienia z czymś takim jeśli tak to prosze o pomoc.... thx :):):):)

W wiekszosci to nie ma tak ze na polskich stronkach sie oplaca a na zagranicznych nie..to zalezy od wielu czynnikow i poprostu trzeba troche poszukac w necie. jesli chodzi o polskie firmy to polecilabym www.aero.pl lub www.jobster.pl z obu korzystalam w dwoch poprzednich latach i to kupujac bilety na ostatnia chwile (choc nie polecam tak robic) i cenki byly calkiem niezle. Co do zagranicznych to korzystalam np z www.klm.com i zdarzaly sie tam dobre ceny. Choc tutaj jest problem jesli nie masz karty kredytowej lub debetowej. Ja zawsze placilam amerykanska karta i wtedy jest luzik i kilka minut to zabiera...no ale trzeba ja miec. Aha i wazna notka. Zwroc uwage na to ze czasem jeden dzien roznicy w dacie wylotu zmienia znacznie cene lotu. Dlatego zawsze warto sprobowac kilka dat bliskich kolo siebie i porownac ceny. Czasami roznice sa porazajace..no bo akurat wypadnie weekend czy poprostu samolot jest juz zajety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peaceania bardzo dobra uwaga z tymi datami bo ja moze dodam ze podobnie jest z godzina odlotu ,przesiadkami itd...warto poswiecic troche czasu na to a mozna cos znalesc dobrego :)

a strona www.klm.com to jest strona Holenderskiej Linii Lotniczej ,warto wejsc na strony roznych linii aby cos wybrac dla siebie dobrego oraz zapisac sie do nich na news letter .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...