Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) mam pytanie odnosnie wizy.
Interesuje mnie to czy konsul ma może dostęp do takich informacji: gdzie pracuję, gdzie jestem zatrudniony bądź czy jestem ubezpieczony. Pracuję w firmie u ojca, ale nie jestem ubezpieczony w ZUSIE,tylko na rolnictwie, czyli czysto mówiąc pracuje nielegalnie. Wypełniając wniosek mogę podac dane naszej firmy ale czy to ma sens? Proszę o w miare normalne odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokumenty jedno a wazne jest do kogo lecisz,na ile czasu,czy ktos z bliskich byl w USA.

i najwazniejsze czy sie umiesz dobrze sprzedac-zaprezentowac

jak wyjdzie ze mowisz nie prawde ,podajesz falszywe dane to nie zobaczysz szybko USA,takie tez sa przypadki na rozmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam takich, którzy mówią prawdę i wizy nie dostają,a Ci co kłamali dostali. więc tą kwestię zostawmy w spokoju.


Idziesz z zamiarem kłamania od początku. Szczerze? Mam nadzieje ze tej wizy nie dostaniesz. A jak oszustwo wyjdzie to nie dostaniesz jej nigdy, nawet jak je zniosą.

Ale z czym ja niby chcę kłamac? z tym że chce przyznac sie do tego, ze pracuje u ojca ale bez ubezpieczenia? nawet jeśli byłbym ubezpieczony czy nie to on mi tego pytania nie zada, ale chciałem wiedziec czy moze to sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...