Skocz do zawartości

Pytanie Od Konsula


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli konsul by zapytal czy sie ucze albo pracuje, a ja bym odpowiedzial ze ucze sie w londynie. To czy musial bym to jakos udowodnic? Wzasc jakies pismo ze szkoly?

Musisz zakladac pietnascie watkow ? Nie mozesz zadawac pytan w jednym ? Oczywiscie ze musialbys udowodnic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do tego Konsul zadal by Ci pewne pytania w j.angielskim i wtedy by wyszlo czy sie uczysz,studiujesz w Londynie a wtedy wyjdzie prawie wszystko.

Tez o tym pomyslalam.

zaki1121 nie sciemniaj, tylko mow prawde, bo sie zaplączesz na amen przy okienku i swoja postawa pokazesz, ze jestes nieszczery. Kto takiemu da wize? Z reszta chyba niecale 90% ludzi ja dostaje, wiec nie wiem czemu na zapas pękasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli konsul by zapytal czy sie ucze albo pracuje, a ja bym odpowiedzial ze ucze sie w londynie. To czy musial bym to jakos udowodnic? Wzasc jakies pismo ze szkoly?

Akurat ja studiuję w Londynie i w tamtym roku podczas mojej rozmowy z konsulem (w Warszawie) na temat wydania mi wizy turystycznej, pytał się o nazwę uniwersytetu, kierunku studiów, ile lat będę jeszcze studiował oraz czy podoba mi się to co studiuję. Było też kilka innych pytań nie związanych z nauką.

Cała rozmowa, od początku do końca była odbyta w języku angielskim. No nie udawajmy głupa, skoro studiuje się po angielsku to powinieneś w tym języku dogadywać się bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...