Skocz do zawartości
bigguy

Chicago Ach Chicago...

Recommended Posts

Dla tych, co sledza poczynania swira Adama, czyli "polishadam28" .

http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/polak-aresztowany-za-film-na-youtube

Kiedys zerknelam na jego strone, bo ilya_ podrzucila linka. Oj, wystarczylo mi na dlugo...

No ale dzis przy przegladaniu (klikaniu) prasy natknelam sie na tego osobnika znowu.

Jednym slowem- "siekierezada"

Szkoda słów. Żenada :mellow: .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to zamiast ogladac Adasia ogladajcie mnie .... hehe ....

jakby ktos szukal czegos na wynajem w Chicago to mam duze mieszkanie w takim budynku jak ponizej, 3 sypialnie, 2 lazienki, bardzo czyste, na granicy z Oak Lawn ,,,, dokladnie rejon skrzyzowania Pulaski/Southwest Hwy.

DSCN1592-Copy_zps52295259.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pozwole sobie wrzucic filmik, ktory zupelnie z przypadku skleilem i wyszlo mi tak ze nawet mi sie bardzo podoba, zwlaszcza intro ....... gdyz lubie grac w Assassin's Creed ..... prezentacja mojej hondy, nie mam zamiaru sie chwalic bo to sa samochody dla ludzi bezrobotnych w stanach, wiec hejterzy i wszyscy ci co maja zawsze cos negatywnego do powiedzenia prosze nie ogladac .... a dla tych co maja luzackie podejscie do zycia moze sie spodoba ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przygoda w Arizonie gdzie spedzilem 3.5 miesiaca .... chcoc wiekszosc spedzilem we Phoenix, gdzie nic nie nagralem ale za to nagralem troche z wakacji w Sedonie. Podstawa to dobra zabawa, a tu mozna zobaczyc jak wypoczywaja emeryci w stanach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A teraz moj camperek .... i nowy styl zycia .... przygoda to podstawa, i jak najdalej od swiata korporacji i jakiejkolwiek tego typu kariery, wolnosc i dobra zabawa to jest moja "kariera".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nowy styl zycia ? nie mam nic przeciwko. Tylko jak tu prace ogarnac i pogodzic z tym...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nowy styl zycia ? nie mam nic przeciwko. Tylko jak tu prace ogarnac i pogodzic z tym...

...i jak najdalej od swiata korporacji i jakiejkolwiek tego typu kariery, wolnosc i dobra zabawa to jest moja "kariera".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No fajnie, ale camper to co druga przecietnie zarabiaja osoba ma i nie ma to wiele wspolnego z korporacjami czy stylem zycia. Jedni lubia spedzac czas tak, drudzy inaczej. Przyczepy (dla tych co nie wiedza) sa generalnie dla tych biedniejszych, Ci troche bogatsi kupuja RVs / motorhomes.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki Dublin, jak rozumie chodzi Ci o filmik z mojej przysiegi, ktory jest zasluga mojej zony .... ja w ogole nie bralem udzialu w montowaniu tego filmiku, to byl jej prezent dla mnie ...

Ja sobie cos tam sklejam na boku i wrzucam czasem .....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ludzie obejzyjcie filmik .... moze zaczniecie sie tez dobrze bawic w zyciu a nie tylko pracujecie w tych korporacjach nie wiadomo po co i na co ..... hehe ..... i tak to wam nic nie da ..... a tu macie prace i zycie takiego fantastycznego goscia jak ja .... hakuna mata ta .... hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lol "watch the road", ma racje!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ludzie obejzyjcie filmik .... moze zaczniecie sie tez dobrze bawic w zyciu a nie tylko pracujecie w tych korporacjach nie wiadomo po co i na co ..... hehe ..... i tak to wam nic nie da ..... a tu macie prace i zycie takiego fantastycznego goscia jak ja .... hakuna mata ta ....

Ale skąd ten idiotyczny pomysł że pracując w korporacji nie można się dobrze bawić ?

Np. wczoraj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ludzie obejzyjcie filmik .... moze zaczniecie sie tez dobrze bawic w zyciu a nie tylko pracujecie w tych korporacjach nie wiadomo po co i na co ..... hehe ..... i tak to wam nic nie da .....

Człowieku, przestań pierdzielić. Żyj sobie jak ci się podoba, nikt tu na forum nie twierdzi że ma najlepszy pomysł na życie - z wyjątkiem ciebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O i jak zwykle odezwali sie hejterzy .... wezcie mi tu nie przychodzcie, po co sobie nerwy psujecie, cisnienie sie wam podnosi nie wiadomo w ogole z jakiego powodu, jak nie rozumiecie moich wyglupow i sarkazmu .... czy tez podejscia do zycia to po co zagladacie na moj temat ???? ..... a jak chcecie to sobie za subskrybujcie moj kanal a moze sie jeszcze czegos nauczycie. A na nauke nigdy za pozno, licza sie checi .... hehe !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kzielu to Twoja jazda ? .... jesli tak to bardzo fajnie spedzasz czas, i to mi sie podoba. Napisz cos wiecej o tym, na przyklad jak sie za to zabrac bo sam bym sie chetnie pobawil w rajdy .....

Ale skąd ten idiotyczny pomysł że pracując w korporacji nie można się dobrze bawić ?

Np. wczoraj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O i jak zwykle odezwali sie hejterzy .... wezcie mi tu nie przychodzcie, po co sobie nerwy psujecie, cisnienie sie wam podnosi nie wiadomo w ogole z jakiego powodu, jak nie rozumiecie moich wyglupow i sarkazmu .... czy tez podejscia do zycia to po co zagladacie na moj temat ???? ..... a jak chcecie to sobie za subskrybujcie moj kanal a moze sie jeszcze czegos nauczycie. A na nauke nigdy za pozno, licza sie checi .... hehe !

Zaglądam bo jestem moderatorem. Żaden hejt. Żyj sobie jak chcesz, ale przestań pouczać innych jak żyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kzielu to Twoja jazda ? .... jesli tak to bardzo fajnie spedzasz czas, i to mi sie podoba. Napisz cos wiecej o tym, na przyklad jak sie za to zabrac bo sam bym sie chetnie pobawil w rajdy .....

No moja, nie swojej bym nie wrzucal. Tylko pamietaj ze pracuje w korporacji i co najmniej z 5-ciu ludzi na tym samym evencie bylo z tej samej wielkiej korporacji ;-)

Pogooglaj za autocross / Solo / auto-x - poszukaj lokalnego oddzialu SCCA (Sports Car Club of America) - http://scca-chicago.com/chicago-scca-solo/1225-2/ i http://scca-chicago.com/ i tam sie wszystkiego dowiesz.

Novice handbook - konieczna lektura - http://cincyscca.com/wp-content/uploads/Solo/Solo%20Novice%20Handbook.pdf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz