Skocz do zawartości

Chicago Ach Chicago...


bigguy

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pieniądze mają swoja wartość, a istnieją na tym świecie rzeczy, których wycenić się nie da - bezcenne.

Można też - jak Ty - uciec od problemów, a można i stawić im czoło, walczyć i próbować zmieniać świat na lepsze.

Ludzie to skomplikowane istoty, a kobiety to już w ogóle. ;)

hehe dobrze napisales zwlaszcza o kobietach .........

ja juz w ogole mam alergie na kobiety .... zwlaszcza Polki ......

mialem farta zyciu ze mnie chciala Amerykana ....... no ale Amerykanki sa inne ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 250
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hehe dobrze napisales zwlaszcza o kobietach .........

ja juz w ogole mam alergie na kobiety .... zwlaszcza Polki ......

mialem farta zyciu ze mnie chciala Amerykana ....... no ale Amerykanki sa inne ......

opowiedz nam troche o tym jak udało Ci sie rozkochac w sobie Amerykankę ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu .... rowny ze mnie gosc i tyle ..... hehehe ....... ale nie pozwole sie okrecic wokol palca ..... polki niestety chca miec facetow na sznurku wiec tylko pantoflarze maja szanse ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

no i podroz do obywatelstwa chyba niedlugo dobiegnie konca .... pare dni temu bylem na zdjeciu odciskow palcy i teraz czekam na rozmowe i potem przysiega wiec mam nadzieje ze do konca sierpnia juz bede obywatelem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

no i jutro przysiega .... oficjalnie stane sie obywatelem Stanow Zjednoczonych .... mam nadzieje ze nie bede tego kiedys zalowal .... hehe

Witam

Kolego, jak to sie stało, ze jesteś dziś w USA legalnie ? Czy to było poprzez ślub z obywatelką, jeżeli tak, wszystko rozumiem a musialem gdzieś przeoczyć tą informację.

Pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...