Skocz do zawartości

Chicago Ach Chicago...


bigguy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

jestem tutaj na dlugich dwumiesiecznych wakacjach, nieopodal Portland.i musze stwierdzic ze to miasto wywarlo na mnie pozytywne wrazenie, bardzo mi sie podoba. Wg mnie, jest takie europejskie. Mowia, ze to miasto mostow i roz.. Nawet radiowozy policyjne maja roze ;) Maly procent czarnoskorych. Z tego co sie dowiedzialam, to lubia tam emigrantow, miasto jest im przyjazne, oprocz tego jest dosc bezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 250
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a znajomi sa znajomymi z prawdziwego zdarzenia ;)

jesli tak to sie to poteguje ale zostan sama to wtedy sie bedzie robic ciekawie-oczywiscie nie zycze Ci tego,tej samotnosci .

tak sa osoby ze radza sobie sami dobrze i maja gdzies inne sprawy ale w innych przypadkach jest inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zyski z karty kredytowej kazdy moze sobie tworzyc, jednak trzeba bardzo uwazac na oszustwa bankow, moze to sie wydawac stosunkowo proste a jednak mozna sie przejechac, trzeba byc niezwykle dokladnym w swoich przeliczeniach, ale za kilkadziesiat badz nawet kilkaset dolarow miesiecznie dochodow pasywnych z konsumpcji chyba sie oplaci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

tak jest to muza z filmu "over the top" .... fajny film i wiele razy go ogladalem zwlaszcza jak mieszkalem jeszcze w Polsce i kiedy bylem nastolatkiem, i nigdy bym wtedy nie pomyslal ze przyjdzie mi w zyciu jezdzic ciezarowkami po Stanach, a tu prosze jakie zycie plata figle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla tych, co sledza poczynania swira Adama, czyli "polishadam28" .

http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/polak-aresztowany-za-film-na-youtube

Kiedys zerknelam na jego strone, bo ilya_ podrzucila linka. Oj, wystarczylo mi na dlugo...

No ale dzis przy przegladaniu (klikaniu) prasy natknelam sie na tego osobnika znowu.

Jednym slowem- "siekierezada"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...