Skocz do zawartości

Chicago Ach Chicago...


bigguy

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych, co sledza poczynania swira Adama, czyli "polishadam28" .

http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/polak-aresztowany-za-film-na-youtube

Kiedys zerknelam na jego strone, bo ilya_ podrzucila linka. Oj, wystarczylo mi na dlugo...

No ale dzis przy przegladaniu (klikaniu) prasy natknelam sie na tego osobnika znowu.

Jednym slowem- "siekierezada"

Szkoda słów. Żenada :mellow: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

  • Odpowiedzi 250
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to zamiast ogladac Adasia ogladajcie mnie .... hehe ....

jakby ktos szukal czegos na wynajem w Chicago to mam duze mieszkanie w takim budynku jak ponizej, 3 sypialnie, 2 lazienki, bardzo czyste, na granicy z Oak Lawn ,,,, dokladnie rejon skrzyzowania Pulaski/Southwest Hwy.

DSCN1592-Copy_zps52295259.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

pozwole sobie wrzucic filmik, ktory zupelnie z przypadku skleilem i wyszlo mi tak ze nawet mi sie bardzo podoba, zwlaszcza intro ....... gdyz lubie grac w Assassin's Creed ..... prezentacja mojej hondy, nie mam zamiaru sie chwalic bo to sa samochody dla ludzi bezrobotnych w stanach, wiec hejterzy i wszyscy ci co maja zawsze cos negatywnego do powiedzenia prosze nie ogladac .... a dla tych co maja luzackie podejscie do zycia moze sie spodoba ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Przygoda w Arizonie gdzie spedzilem 3.5 miesiaca .... chcoc wiekszosc spedzilem we Phoenix, gdzie nic nie nagralem ale za to nagralem troche z wakacji w Sedonie. Podstawa to dobra zabawa, a tu mozna zobaczyc jak wypoczywaja emeryci w stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moj camperek .... i nowy styl zycia .... przygoda to podstawa, i jak najdalej od swiata korporacji i jakiejkolwiek tego typu kariery, wolnosc i dobra zabawa to jest moja "kariera".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, ale camper to co druga przecietnie zarabiaja osoba ma i nie ma to wiele wspolnego z korporacjami czy stylem zycia. Jedni lubia spedzac czas tak, drudzy inaczej. Przyczepy (dla tych co nie wiedza) sa generalnie dla tych biedniejszych, Ci troche bogatsi kupuja RVs / motorhomes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dublin, jak rozumie chodzi Ci o filmik z mojej przysiegi, ktory jest zasluga mojej zony .... ja w ogole nie bralem udzialu w montowaniu tego filmiku, to byl jej prezent dla mnie ...

Ja sobie cos tam sklejam na boku i wrzucam czasem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...