Skocz do zawartości

Filmy/seriale O Zielonej Karcie.


Shady

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja "Zielona Karte" ogladalam kilka razy, za kazdym razem wzbudzala we mnie mnostwo refleksji np. czy Amerykanie tez jezdza wozkiem zakupowym do domu...

@Paulina, zaciekawilas mnie. Czekam z niecierpliwoscia na Twoja historie:)

P.S. Czyzbys rowniez reprezentowala rocznik '89?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, reprezentuje ten rocznik.

Co do mojej historii, to musialabym sobie wszystko poukladac w glowie, zeby ja opowiedziec. Najlepiej mi sie to opowiada kiedy jestem gdzies w podrozy np. kiedy jade autobusem, pociagiem, lece samolotem... wtedy jest taki moment ze czlowiek moze w pelni skoncentrowac mysli i mowic mowic mowic bo przy okazji mija czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo zawsze jak opowiadam o tym jak to sie stalo, ze jestem zona amerykanina, to ludzie maja lzy w oczach ...

paulina, masz na mysli lzy szczescia ? napisz na pm - lubie ostatnio melodramaty

Ja "Zielona Karte" ogladalam kilka razy, za kazdym razem wzbudzala we mnie mnostwo refleksji np. czy Amerykanie tez jezdza wozkiem zakupowym do domu...

@Paulina, zaciekawilas mnie. Czekam z niecierpliwoscia na Twoja historie:)

P.S. Czyzbys rowniez reprezentowala rocznik '89?

moze tez jezdza wozkiem zakupowym do domu ale watpie czy w poprzek szesciopasmowej autostrady :)

Tak, reprezentuje ten rocznik.

Co do mojej historii, to musialabym sobie wszystko poukladac w glowie, zeby ja opowiedziec. Najlepiej mi sie to opowiada kiedy jestem gdzies w podrozy np. kiedy jade autobusem, pociagiem, lece samolotem... wtedy jest taki moment ze czlowiek moze w pelni skoncentrowac mysli i mowic mowic mowic bo przy okazji mija czas

jestes rok mlodsza od mojej najmlodszej corki.... kiedy ja bylem w tym wieku to tez uwazalem, ze przeszedlem przez tyle, ze przez wiecej juz nie mozna

ale zawsze mozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata starsza odemnie a już ma męża amerykanina :D Mam nadzieje, ze w twoim wieku będę miał żone amerykanke :D

A co do tego wózka, to oni jechali tym wózkiem do domu bo mu się dzwigać nie chciało takich ciężarów hahah :D

A ja snuje reflekcje o życiu i o szczesliwych i smutnych chwilach wiesz gdzie? Pod prysznicem :D Czekam na Twoją historie, możesz napisać PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wystarczylo 2 razy obejrzec i tyle..

raz na tvp2 a potem na tv polonia

ty jako administrator tego forum powinienes miec zieloną karte w malym paluszku

nakreci ktos film ze mna ? :D gwarantuje wzruszajaca historie :D

moze wez napisz do tego rezysera z zielonej karty ver 1

niech zrobi jakas reaktywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...