Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

Hej wszystkim - jestem tu nowa i dopiero zaczynam przygodę z wizą K1 :) NOA1 przyznany 11 maja, teraz czekamy :) MoniaS - dostałaś już NOA2?

Witaj,

Mam nadzieję, szybko dostaniecie upragnione NOA2. My NOA1 mamy z 10 marca i wciąż czekamy, jakoś w lutym bardzo zwolniło to tempo ;/

Polecam zalogowanie się na Visajournej, masz tam przewodniki, statystyki itp no i tu wszystko się dowiesz dzięki uprzejmości forumowiczów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj,

Mam nadzieję, szybko dostaniecie upragnione NOA2. My NOA1 mamy z 10 marca i wciąż czekamy, jakoś w lutym bardzo zwolniło to tempo ;/

Polecam zalogowanie się na Visajournej, masz tam przewodniki, statystyki itp no i tu wszystko się dowiesz dzięki uprzejmości forumowiczów.

Pozdrawiam

hej!

dalej brak NOA2? Z tego co widze na VJ, ludzie juz nawet z NOA1 z konca marca maja NOA2 przyznane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My 9 czerwca dostaliśmy RFE. Z jednej strony to dobrze zanczy, że pracują nad petycją ale z drugiej to wydłuża się o jakieś dwa tygodnie. Oni podobno mają jeszcze wnioski z końca lutego. Zobacz w Igo's List

http://www.visajourney.com/timeline/monthly_filers.php?cfl=

Sporo jest też RFE

Bądź dobrej nadziei, że wasza pójdzie szybko. Teraz to koło 90 dni się czeka i tak też inni piszą na visajournej. Jaki oni mają system zatwierdzania nie wiem. Statystyki też nie pomogły bo robiłam i g... wyszło z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My 9 czerwca dostaliśmy RFE. Z jednej strony to dobrze zanczy, że pracują nad petycją ale z drugiej to wydłuża się o jakieś dwa tygodnie. Oni podobno mają jeszcze wnioski z końca lutego. Zobacz w Igo's List

http://www.visajourney.com/timeline/monthly_filers.php?cfl=

Sporo jest też RFE

Bądź dobrej nadziei, że wasza pójdzie szybko. Teraz to koło 90 dni się czeka i tak też inni piszą na visajournej. Jaki oni mają system zatwierdzania nie wiem. Statystyki też nie pomogły bo robiłam i g... wyszło z tego.

wlasnie widzialam.. a nie wiesz z jakiego powodu RFE? Kurcze, rozni ludzie skladaja petycje tego samego dnia, nie maja RFE a dostaja NOA2 jedni szybko, inni po paru miesiacach - to od czego to zalezy (zakladajac ze wszystko z papierami dobrze i nie mamy RFE)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego bo nie raczyli mu wysłać email a "hard copy" zazwyczaj przychodzi po paru dniach ( choć poczta w US idzie dosłownie z dnia na dzień). Właśnie próbowałam ustalić od czego to zależy, pokusiłam się o statystyki i nic. Wydaje mi się, że nad petycjami pracuje sztab ludzi a każdy z ma jakąś pulę petycji i pracuje swoim tempem. Nawet sprawdzałam, czy może różnica jest w pochodzeniu zn z jakiego kraju ale też nie. Z tego co udało mi się ustalić z jakiegoś powodu teraz tylko California robi petycje. Domyślam się również,że Europa posłała im bandę uchodźców który są priorytetem w "zrobieniu" dokumentów do wizy. Zauważ, że do końca kietnia bardzo sprawnie szły petycje ok 40 dni a potem do połowy maja coś staneło. Większość miała NOA2 od drugiej połowy maja.

Ja nie pracuję, bo w roku ubiegłym odeszłam z pracy z powodu właśnie wyjazdu tam i tak z nudów już nie wiem co mam robić stąd te statystyki :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego bo nie raczyli mu wysłać email a "hard copy" zazwyczaj przychodzi po paru dniach ( choć poczta w US idzie dosłownie z dnia na dzień). Właśnie próbowałam ustalić od czego to zależy, pokusiłam się o statystyki i nic. Wydaje mi się, że nad petycjami pracuje sztab ludzi a każdy z ma jakąś pulę petycji i pracuje swoim tempem. Nawet sprawdzałam, czy może różnica jest w pochodzeniu zn z jakiego kraju ale też nie. Z tego co udało mi się ustalić z jakiegoś powodu teraz tylko California robi petycje. Domyślam się również,że Europa posłała im bandę uchodźców który są priorytetem w "zrobieniu" dokumentów do wizy. Zauważ, że do końca kietnia bardzo sprawnie szły petycje ok 40 dni a potem do połowy maja coś staneło. Większość miała NOA2 od drugiej połowy maja.

Ja nie pracuję, bo w roku ubiegłym odeszłam z pracy z powodu właśnie wyjazdu tam i tak z nudów już nie wiem co mam robić stąd te statystyki :wacko:

ja wlasnie koncze prace (jestem nauczycielka :) i tak patrzac na poczatku roku jak szybko to idzie, zbyt optymistycznie zalozylam ze i nasza petycja tez szybko pojdzie :P wiec nawet nie szukalam kolejnej pracy wiedzac ze "zaraz" bede wyjezdzac...mam nadzieje ze brakuje u Was jedynie jakiejs błahostki i pojdzie juz szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłam podobnie, założyłam 5-6 tygodni a tu masz. Domyślam się,że mogą chcieć naszą korespondencję codzienną tzn jakiś dowód na to, że się stale kontaktujemy. Niestety wojskowy taki jak mój narzeczony jest bardzo skrupulatny - kazali 5 fotografii załączył tylko 5, dwód jak się poznaliśmy tylko jeden email no i bilety moje i jego i to wszystko na dowód że się spotkaliśmy dwukrotnie. Z uwagi na fakt, że poznaliśmy się przez internet dam głowę, że chcą coś więcej. Mam nadzieję, że dziś coś się dowiem. On jeszcze w pracy o tej porze. Może akurat teraz szybciej pójdzie z petycjami i okaże się, że spotkamy się w ambasadzie albo na lotnisku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...