Skocz do zawartości

Podroz Autem Z Chicago Do Miami


Festen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam zamiar na początku grudnia przyleciec do Chicago odwiedzic znajomych i wspolnie przejechac autem do Miami na kilka dni. Sprawa skomplikowana jest o tyle, ze jeden z podroznikow niestety przebywa w US nielegalnie (przesiedzona wiza).

Pytanie moje dotyczy "bezpieczenstwa" takiej podrozy, ktory z Stanow znajdujacych sie po drodze jest w tym przypadku "niezalecany"? Jak obrac trase? Z tego co wstepnie wyszukalem, problematyczna jest tylko Georgia.

Bede wdzieczny za wszelkie sugestie.

Z pozdrowieniami

Festen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

My mielismy cos w rodzaju takiej kontroli jadac z Phoenix do Las Vegas 3 lata temu. Zatrzymywali tylko wybrane auta, sprawdzali dokumenty itp.

Jadac z Chicago do Nowego Yorku nie bylo zadnej kontrolii. Podobnie z Chicago do Nashville - nic. Chicago - Floryde (co prawda nie Miami a Captiva - poludniowo zachodnia czesc) - nic nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jechałem dokładnie tą samą trasą we wrześniu 2013, Chicago- Miami i nie było żadnych kontroli.

Jedyna kontrola która mnie spotkała to była 4 lata temu ale to po zachodniej stronie.

W Georgia jedyne co to zwolnijcie, policja łapie już za przekroczenie 5mph i jest jej dość sporo I-75

życzę udanej wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...