Skocz do zawartości

Zmiana Wieku Podczas Oczekiwania Na Gc


Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę z tego że 21 lat to i tak sporo , tylko jak podjęliśmy decyzje o wyemigrowaniu to moja córka miała 13 lat , to chyba dziecko?

Nie z naszej winy czas na załatwienie GC trwa tyle . moim zdaniem sprawa wygląda tak: USA chce mieć na świecie opinię bardzo praw żądnego i pro rodzinnego kraju , chodzi o polityków i głosy w czasie wyborów . A przepisy tworzone są tak żeby te łączenie rodzin było praktycznie niemożliwe.

Bardzo szybko znalazł bym się nielegalnie po prostu turystycznie , a najlepiej było by , rozwieść się i porzucić żonę i dziecko . Był bym o grupę wyżej jako kawaler.

kilka lat temu byłem u ojca w USA turystycznie trzeba było zostać i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A teraz to juz bzdury kompletne piszesz. Ktory inny kraj pozwala na sciaganie rodziny w tak zaawansowanym wieku ? Jakie to jest laczenie rodziny ja masz 40 lat, zone i dorosla corke ? W momencie jak skladano petycje, zasady byly znane, wiec wyplakiwanie sie teraz jest kompletnie nieuzasadnione - trzeba bylo sie z tym liczyc wtedy. Moim osobistym zdaniem kategorie takie jak F3 i na pewno F4 powinny zostac w ogole zlikwidowane.

W Twoim rozumowaniu jest zero logiki a nielegalny wyjazd nie dalby Ci nic, bo cala petycja by przepadla....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz to juz bzdury kompletne piszesz. Ktory inny kraj pozwala na sciaganie rodziny w tak zaawansowanym wieku ? Jakie to jest laczenie rodziny ja masz 40 lat, zone i dorosla corke ? W momencie jak skladano petycje, zasady byly znane, wiec wyplakiwanie sie teraz jest kompletnie nieuzasadnione - trzeba bylo sie z tym liczyc wtedy. Moim osobistym zdaniem kategorie takie jak F3 i na pewno F4 powinny zostac w ogole zlikwidowane.

W Twoim rozumowaniu jest zero logiki a nielegalny wyjazd nie dalby Ci nic, bo cazem z ala petycja by przepadla....

Może i bzdury , ale z tego co pamiętam w czasie jak zdecydowałem się razem z ojcem na to całe sponsorowanie , to było w 2000 roku , byłem dużo młodszy jak i wszyscy w rodzinie , czas oczekiwania był na pewno krótszy , pomijając to że wszyscy się starzejemy to wszystko się zmieniło . Co do kategorii F3 czy F4 pewnie że tak . Ale są , własnie po to by udawać że się pomaga .

Ojciec się dowie jak to jest z tym zatrzymaniem wieku , ale proszę o kolejne opinie. Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kongres zdawał sobie sprawę, że prawo imigracyjne, zamiast łączyć rodziny, w wielu przypadkach je rozdziela, zwłaszcza w kategoriach o długich kolejkach na zieloną kartę. To cytat , tak że nie jestem jedyny , i tak dla porządku jak ja w czasie kiedy Tata złożył I-130 mogłem przewidzieć czas rozpatrywania tego wniosku , mogło to trwać 6 miesięcy , rok ? a trwało 2 lata.

Następna sprawa to biuletyn wizowy , jest publikowany co miesiąc , coś tam można zakładać i przewidywać ale z jaką dokładnością ?

Na początku miałem nadzieję że potrwa to z 6-7 lat tak to 10 lat wstecz wyglądało , tak pisano w sieci.

Czekałem , czekałem i co mam wyjechać i zostawić dzieciaka , wiem że dla wielu córka 23 lata to dorosła kobieta , ale nawet jak tak by uważać to co mam czekać aż za 5 -7 lat dostanie zieloną kartę , albo odwiedzać dzieciaka raz lub dwa do roku . Za 5-7 lat może wszyscy będą spier....... do europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pytanie , nikt mi nie każe , po co ta agresja ? Nie jestem pewny jak to będzie , moim zdaniem i zdaniem mojej rodziny z USA problemów nie będzie , szukam kogoś na tym forum kogoś kto był w podobnej sytuacji , jak ja . W poniedziałek sprawa się wyjaśni , ale jestem niecierpliwy i dlatego jestem tu.

Próbuje zrozumieć ten przepis Aktu o Ochronie Statusu Dziecka USCIS i szukam pomocy w zrozumieniu. Na pewno bez dziecka nie wyjadę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...