Skocz do zawartości
Adam80

Portale randkowe w USA

Recommended Posts

1 minutę temu, ilon napisał:

Sorry, ale sprawdz chociazby tindera albo pof. Moze wiele osob zarzuci mi, ze to nie portale randkowe, tylko portale for hook ups, ale przez takie apki mozesz spotkac kogos znacznie szybciej. Poza tym kazdy na takich portalach jest z jakiegos powodu, albo chce kogos poznac, albo sie nudzi, albo cokolwiek. Przez portal spolecznosciowy tez kogos poznasz, ale nie to jednak nie to samo i nie tak szybko i nie w takiej ilosci. Nie kazdy na portalu spolecznosciowym jest zainteresowany nowymi znajomosciami albo szukaniem drugiej polowki, w przeciwienstwie do portali randkowych. Ja czasem poznaje kogos przez FB albo IG tak jak napisalam, nie w takiej ilosci czy czestotliwosci jak te randkowe apki, poza tym sa to glownie np znajomi znajomych, albo ludzie ktorzy gdzies mnie widzieli/spotkali/albo o mnie slyszeli. Wiec nie zgodze sie, ze portale randkowe wymieraja na rzecz portali spolecznosciowych ;) 

ilon - to jakis trol przeciez jest. 3/4 postow (jak nie wiecej) totalnie bez sensu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi to bardziej wyglada jakby dziewczyna chciala sobie po prostu ponabijac postow. Rzeczywiscie, niekonieczne piszac z sensem :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz